Gothic 2 Nk Inwazja Pl

opos

New Member
Dołączył
10.4.2014
Posty
11
inwa.png

Myrtana przegrywa wojnę z orkami. Król Rhobar wysyła do sąsiedniego państwa posła Dominika,
który ma zawrzeć sojusz przeciw najeźdźcom. Jednak okręt na, którym płynie zostaje przechwycony
przez wroga i zatopiony a on sam w ubraniu obywatela, bez wyposażenia i dokumentów ledwo uchodzi
z życiem i ląduje na najeżonej niebezpieczeństwami ziemi daleko od stolicy kraju. A z wykonania powierzonej misji nikt go nie zwolnił.
 
Zupełnie nowy znakomicie wymodelowany świat z osiedlami ludzkimi, niezwykłym zamkiem,
jaskiniami, ruinami i grobowcami pełnymi niespodzianek. W pełni zachowany klimat G2 NK tak
w stylistyce ciekawych dialogów z licznymi NPC jak i w serii rozbudowanych zadań głównych i
pobocznych. Nieoczekiwane zwroty akcji i częściowo nieliniowa fabuła zależna od decyzji podjętych przez bohatera.
Grę podzieloną na rozdziały można przejść jako wojownik , łucznik lub mag. 
 
Mod zebrał bardzo wysokie oceny od wymagającej rosyjskojęzycznej społeczności graczy Gothic,
zwłaszcza po wydaniu poprawionej wersji 1.03 z muzyką, usuniętymi błędami oraz pełnym dubbingiem zrobionym przez słynny 
D'AS Team
Klasyczny dla G2 NK system rozwoju postaci, znane atrybuty w dobrze skomponowanym balansie.
 
Link do pobrania: http://www.mediafire.com/download/5c5hixi57bdgh0d/Inwazja+PL.exe
 Screeny:
 
 
2cee5fb80a31.jpg

c2660b8fb8c6.jpg

Bartos.jpg

%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%8C.png

1.jpg

2.jpg
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
zakpowiada sie nawet smakowicie, no dobra skuszę się, i tak nie mam w co pograć, na dniach się za to zabiorę, 
 
szkod aże nie podałęś instukcji instalacji dla niekumatych ;)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
dzięki za instrukcje, co prawda dla mnie to pikuś - grałam w iele modów, ale sa tutaj osoby które nigdy tego nie robiły, dla nich to szczególnie ważne :)
 
Do góry Bottom