Gothic 2 Nie Chce Się Zainstalować ;<

Status
Zamknięty.

Tanner

Member
Dołączył
27.5.2007
Posty
85
Chce se zainstalować gothica 2, na początku idzie. Czasami przy 9% a czasami przy 14% staje i pisze że jakiś błąd CRC
"C:\Program Files\JoVooD\Gothic II\_Work\Data\Music\newworld\DLS_Strings.dls"
Są 3 opcje: przerwij ponów próbę i ingonuj. Jak wezme wybiore ponów próbę to idzie dalej ale przy następnym procęcie pokazuje się to samo... i tak w koło. Jak wezme Ignoruj to idzie ale potem się pokazuje inny błąd, w którym pisze:
Składnik: Program Files
Grupa pliku: Program Files
Plik: F:\data2.cab
Błąd: Błąd danych (CRC).
Co robić?!

PS. W tym drugim błędzie jest jedyna opcja (OK) po której naciśnięciu wyłącza instalator!!!
 

Tanner

Member
Dołączył
27.5.2007
Posty
85
Troszke porysowana jak każda. Ale coś w tym jest, bo ten drufi błąd stanął gdzieś w tylu procentach kiedy trzebabyło włożyć 2 płytę. A na tej drugiej płycie jest chyba ten plik. Tylko czemu nie pisze żeby włożyć drugą płyte tylko jaiś błąd wyskakuje jeb*ny.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Widocznie ten plik znajduje sie jeszcze na 1 płytce, która jest uszkodzona. Proponuje załatwic sobie inną płytkę bo z tą juz chyba nic nie zrobisz. Mozesz spróbowac przetrzec ją delikatnie, ale wątpie czy cos da.
19.90 w sklepie ( piratom nie :p ).
 

Tanner

Member
Dołączył
27.5.2007
Posty
85
Kiedyś mi ta płyta chodziła ale teraz nie ma zamiaru...
Dzięx za pomoc
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Well wpisz w magiczne google na temat konserwacji płyt
bo pamiętam, że pomagało jak się je przetarło..wodą utlenioną albo spiryt.....
ale nie pamiętam dokładnie więc wpiszw google tam napewno bedzie pisać
bo może da sę jeszcze odratować płytkę
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Mi często, ale nie zawsze, ratowała skórę zwykła wata/szmatka + woda z kranu. Płytka po takiej kuracji wracała do działania.
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Zdecydowanie płytka walnięta. Proponuję wymienić płytę (chyba, że masz pirata, to wtedy pozostaje ci tylko wspomnienie), bo z tą nic nie zrobisz.
 

Syriusz123

New Member
Dołączył
10.1.2009
Posty
1
mam prośbę jak macie płytę gothic 2 NK to proszę żebyście mi wysłali na gg 5034572 plik data2.cab bo za chiny nie mogę go znaleźć. Mam orginała ale nie mam instrukcji ani paragonu :/ i pewnie nie zechcą wymienić :/ poza tym nie wiem gdzie to się wymienia


@edit
mam ten plik moge komuś wysłać te samo gg :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom