Gothic 2 + New Balance, problem z crashami

Desirven

New Member
Dołączył
24.6.2024
Posty
2
Cześć, jest tutaj ktoś, kto gra w modyfikację new Balance? Nie grałem już w gothica jakiś czas i naszła mnie chęć zagrania w tę modyfikację, a nie miałem ostatnio w ogóle czasu. Znalazłem poradnik na yt jak to zrobić i wszystko przebiegło pomyślnie. Zacząłem grać jakieś 1,5h, po czym dotarłem do Khorinis. Zacząłem rozmawiać ze wszystkimi npctami, az w końcu gdy dotarlem obok koszar, gościa z piwem itd. modyfikacja mi się zacina, crashuje. Nic się nie dzieje, pokazuje mi się kursor. Kiedy staram się włączyć menadżera zadań lub wyłączyć gothica - nic się nie dzieje, jedynym wyjściem jest ctrl+alt+delete i uruchom ponownie. Próbowałem na niższych ustawieniach, ale problem jest niezmiennie. Gra chodzi mi na 45-60fps, więc nie wiem w czym jest problem. Ma ktoś jakiś pomysł? Pozdrawiam.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4795
Najważniejsze pytanie - Skąd masz grę? Steam, Gog czy może zwykła instalacja "z płyty"?

Czy masz zainstalowane wszystkie łatki? W tym artykule u nas na stronie znajdziesz wszystkie informacje. Polecam zainstalować grę od nowa, następnie zaktualizować grę do najnowszej wersji zgodnie z poradnikiem na stronie, na sam koniec zainstalować New Balance.

Daj znać czy pomoże ;)
 

Desirven

New Member
Dołączył
24.6.2024
Posty
2
Grę mam z gog. Mam kupiona trylogie na steamie, ale na poradnikach widzialem, ze kazdy mowil aby nie wrzucac returninga do folderow, gdzie potrzebne jest potwierdzenie administratora, wiec pobralem z gogu i wrzucilem na pulpit. Odinstalowalem wszystko i zainstalowalem od nowa i wszystko dziala. Dzięki;)
 
Do góry Bottom