Gothic 2 - Bład Przy Instalacji

Status
Zamknięty.

shagon

New Member
Dołączył
24.12.2007
Posty
2
Kilka dni temu instalowałem Gothica ale nie dokończyłem, ponieważ płyta była zepsuta. Teraz ściągnąłem te grę z neta i jak instaluje, to instalator dalej widzi poprzednią instalacje i cały czas chce usuwać. Kliknąłem ok, żeby usunął i oki było wszystko ok, jeszcze raz kazałem mu zainstalować, ale ten dalej chce usuwać, ehh nie wiem, co mam robić, żeby zainstalować te grę. Dodam też że jest ona w "Dodaj lub usuń programy"-jest na tej liście mimo tego, że nie mam jej na kompie.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
A próbowałeś odinstalować w "dodaj, usuń"? Bo czasami tak jest, że jak nie masz zainstalowanej gry, a jest ona w "dodaj, usuń" to nacisckasz "usuń" i wyskakuje że nie ma gry zainstalowanej i wyczyszcza ją z listy.
 

triox

Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
36
CYTAT(shagon @ 24-12-2007, 16:44) [snapback]163766[/snapback]
Kilka dni temu instalowałem Gothica ale nie dokończyłem, ponieważ płyta była zepsuta. Teraz ściągnąłem te grę z neta i jak instaluje, to instalator dalej widzi poprzednią instalacje i cały czas chce usuwać. Kliknąłem ok, żeby usunął i oki było wszystko ok, jeszcze raz kazałem mu zainstalować, ale ten dalej chce usuwać, ehh nie wiem, co mam robić, żeby zainstalować te grę. Dodam też że jest ona w "Dodaj lub usuń programy"-jest na tej liście mimo tego, że nie mam jej na kompie.

to moze byc blad w systenie wiec jak ci zalezy na grze radzil bym sformatowac kompa
 

shagon

New Member
Dołączył
24.12.2007
Posty
2
Ehhh nie chce formatować kompa, bo mam dużo danych i nie chce mi sie wszystkiego od początku instalować, a dodaj usuń nie działa, niby pisze że wszystko zostało usunięte, ale gra z tej listy nie znika, i dalej sie nie da zainstalować ;<
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
heh, miałem dokładnie taki sam problem... Ale znalazlem łatwe rozwiązanie... Zainstaluj program TuneUp 2007 i on ma swój odinstalator do programów. Uruchamiasz go i tam powinny być kilka opcji jak np. odinstaluj,usuń itd. To w tym przypadku nie dajesz odinstaluj tylko usuń :p i powinno ci sie zainstalować już :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom