Gothci 3 Dvd?

Status
Zamknięty.

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
Witam all.Jak sądzicie czy g3 wyjdzie na dvd czy na cd-rom?coz moze dla niektorych ten temat bedzie głupi ale to dosyc wazne bo jesli wyjdzie na dvd to niektórzy bedą sobie musiali dokupic, uwazam ze g3 byc moze bedzie wydany na dvd poniewaz g2 byl na 3cd a swait w g3 ma byc conajmniej 3-razy wiekszy czyli mógłby zając np.5cd-romów!! a tylko 2 czy nawet 1 dvd.Cóż dla mnie ten temat jest wazny lecz jeśli uznacie ze jest głupi i niestosown y(modzi)to usuńcie.Pozdro all:)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Według mnie wyjdzie raczej na DVD. Nowe gry wychodzą ostatnio tylko na dvd po to aby nie bawic sie z 5 płytkami cd. Ja uważam że lepiej jest miec gre na dvd bo jest ona na jednej płycie nie chodzimy z 5 upierdliwymi płytami. Przy nagrywaniu nie musimy zmieniac płyt co jest uciążliwe. Ale jak ktoś nie ma dvd to sobie nie pogra dlatego moze wydadza wersje w dvd i cd ale to było by głupie tym bardziej ze napedy dvd sa tanie obecnie i do wyjscia Gothica 3 napewno stanieja jeszcze
smile.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Byćmoże wyjdzie na DVD, ale pewności nigdy nie ma...
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Według mnie wydadzą ją podobnie jak Half Life 2, czyli w obu wersjach. Ale nawej jeśli wyjdzie tylko w jednej wersji to w 2006 roku ceny nagrywarek powinny dość poważnie spaść. Zaś DVD coraz bardzięj będzie wypierać z rynku stare CD rom. Czyli w tym czasie to nie bedzie juz taki wielki problem. Nawet lepiej gdyby wydali na DVD bo inaczej musielibyśmy żąglować np 5 płytami
dry.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Weług mnie wyjdzie w formie DVD bo to jest bardziej poręczne, tzn. Zamiast właśnie np. 5 płytek mamy 1 czy 2. Ceny czytników DVD jest około 80 zł. więc jeśli ktoś nie ma to to nie będzie jakiś wielki wydatek. Myślę że powino wyjść w wersji DVD bo pudełko będzie mniejsze, więc do pufełka DVD zmieści się instrukcja i płyty. Ciekawe czy będzie sprzedawany (G3) w pudełku tekturowym, czy tak normalnie tylko w pudełku DVD, ja wolałbym w tekturowym, a wy ???
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
QUOTE Ciekawe czy będzie sprzedawany (G3) w pudełku tekturowym, czy tak normalnie tylko w pudełku DVD, ja wolałbym w tekturowym, a wy ???

Chciałbym aby wydali w takim ładmym pudełeczku jak Noc Kruka. Jest według mnie pardziej poręczne. I jeśli żeczywiście wydadzą w wersji DVD zapewne skożystają z takiego pudełka. Ale jeśli w wersli na CD to pewnie pędą rozważać tekturowe większe pudełko.
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
gdzieś na necie czytałem że g3 wyjdzie w DVD ale przekonamy sie !
biggrin.gif

Apropo g3 to znam kolesia któremu ojciec jak wyjechał do pracy w niemczech to kupił mu g3 za 160 Euro w wersji niemieckiej!!!!
blink.gif
A on zna szwabski to powiedział mi że można zostać nekromantą-ścieżka walki!! i tu moje pytanie :
Czy może wiecie czy g3 wyszedł już w niemczech bo według mnie koleś leje wode.
Pozdrawiam
biggrin.gif
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Najlepiej jak by wyszedł na CD i DVD poniewarz DVD mam w chwili obecnej niedziałające i niezamierzam kupywac nowego a zmienianie płytek przy instalacji dlamnie niejest takie uciąrzliwe da się zniesc a zreszta dlamnie może wyjsc terz tylko na DVD polece do kumpla porzycze DVD na godzine zainstluje troche pogram :) .
 

jabba

New Member
Dołączył
13.5.2005
Posty
21
na pewno wyjdzie na DVD poniewaz grafa bedzie lepsza niz half-life 2 no nie??

a half-life 2 byl na 5 cd 1 dvd
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
QUOTE na pewno wyjdzie na DVD poniewaz grafa bedzie lepsza niz half-life 2 no nie??

a half-life 2 byl na 5 cd 1 dvd

Jakość grafiki chyba nie ma zadużo wspulnego z wiekoscią gry tylko z jej wymaganiami. To ilość tekstur decyduję o wielkości a z tego co mi wiadomo lokacji będzię sporo więc też tekstór dóżo.
 

Biff

New Member
Dołączył
6.4.2005
Posty
9
Mnie tam jest obojętne na czym wyjdzie. Mam czytnik DVD, a gdybym nie miał, to bym poszedł do kogoś kto ma z twardym i po sprawie.
biggrin.gif
Owszem DVD poręczniejsze by było, ale to już sprawa drugorzędna.
cool.gif
 

zefir_b_s

Debile
Dołączył
17.2.2005
Posty
57
g3 powinno wyjsc na dvd i zwylkych plytkach bo niektorzy wola miec wiecej plytek i sie chwalic ich iloscia (jak moj dziwny kolega) a osobiscie wole dvd
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Według mnie G3 powinien wyjść na DVD , ale pewności nie mam , no niby sam jeszcze nie mam napędu DVD , ale już powoli szykuję się do jego kupna i zresztą jak pisał Kacperex te napędy i tak są już tanie i jeszcze pewnie stanieją , więc do czasu wyjscie G3 pewnie już wiekszość z nas będzie miała DVD , więc raczej nie ma obaw , a może wydadzą na tym i na tym , ale to by było trochę bezsensu , ale zobaczym jak to wymyśla.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
ja wole zeby byl na zwyklych PC-CD a nie PC-DVD :/
bo nie mam czytnika takiego
sad.gif
no chyba ze idzie kino domowe podczepic do kompa...

No ale kto wie moze w 2006 bede juz miec czytnik DVD ...
zobaczymy jak sie zprawy potocza...
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Uważam i jestem pewny, że wyjdzie na DVD. Tak jak powiedziałeś, świat będzie conajmniej trzy razy większy, więc kto by wydawał Gothic'a 3 w wielkim pudełku na 5, czy 6 płytach T_T' Nadchodzą czasy kiedy standerdowe CD-eRki przestają być tak popularne, a zamiast tego używa się płyt DVD. Jest ta tańsze i oszczędniejsze w surowcach (sknera :pPP). Wygodniej mieć na półce jedną, dwie płyty niż trzy razy więcej.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Temat juz byl ale trudUwazam ze na bank wyjdzie na dvd poniewaz 10 plyt cd instalowac to nie ejst milo wiec kupcie se wszyscy lepsze nagrywary:D:p
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Dla mnie temat trochę głupi, ale co tam, wypowiem się.
Moim zdaniem może być na dvd, ale przynajmniej niech będzie najpierw na cd, nawet pięć płytek. Ja nie mam dvd na kompie i po co mi, skoro będę miał ( chyba niedługo) kino domowe? Chcę osobiście na cd-romie. Dvd jeszcze nie weszło tak w krew, by na nim gry nagrywać. Raczej byłaby to klapa.
 
E

Evil

Guest
Ja uważam, że jeśli cena G3 nie zostanie podwyższona przez to, żę zostanie wydany na DVD to powinien być wydany właśnie na takim krążku, ludzie, w połowie 2006 roku napędy DVD będą kosztować z 6 dych a nagrywary z 100-130 zeta, więc jak z was tacy fani gothica to se kupicie. Pozatym jeśli gra jest na DVD to w pewnym stopniu zmniejsza piracenie gry
rolleyes.gif
a ja nielubie gdy tacy pseudo fani mówią jak oni to kochają gothica a stówy na gre nie potrafią wydać. PEACE!
wink.gif
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Musi być na dvd, bo inaczej na ilu płytach by był ?? A tak to teraz prawie każde gry są na napęd dvd (bitwa o śródziemie), a jeśli chodzi o pudełko to najbardziej by mi pasowalo takie jak do gothica 2, czyli tektórowe, a w środku takie bardziej poręczne no i wypasiona instrukcja (żyję dal instrukcji i NP
tongue.gif
).
Pozdro all

Ten post dedykuję (jak każdy inny) NP.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Niezawsze wielkość świata oznacza to, że gra zajmuje dużo płytek Np. Morrowind przecież świat był ogromny w G3 na pewno niebędzie nawet połowy z tego, a Morro był na jednej płytce. Zawsze zastanwiam jak oni to zmieścil. Dlatego niekoniecznie Gothic byłby na pięciu czy nawet więcej płytach CD. Ale nie ma co gadać - na jakiejś stronce (chyba cdprojeku, ale nie jestem pewny) czytałem, że ma być wydany tylko na DVD. Troche mnie to martwi bo będę musiał zainwestować w blaszaka i kupić czytnik DVD. Ale w 2006 to jush raczej wszystkie gry będą na DVD więc trz zbierać kasę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom