Gospody W Gothic 3

Status
Zamknięty.

bujnos

New Member
Dołączył
17.5.2005
Posty
2
Nieprawdaż, że w gospadach w poprzednich częściach gothica nie było tak jak w gospodzie. Coś tam kilka ludzi pod nosem gadało, kilka piło piwo.
W prawdziwej gospodzie powinno być głośno , powinien być rumor, ktoś mógł by grać na akordeonie, słychać by było głośne kłotnie i śmiech
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
QUOTE (bujnos @ 18-06-2005, 10:10) Nieprawdaż, że w gospadach w poprzednich częściach gothica nie było tak jak w gospodzie. Coś tam kilka ludzi pod nosem gadało, kilka piło piwo.
W prawdziwej gospodzie powinno być głośno , powinien być rumor, ktoś mógł by grać na akordeonie, słychać by było głośne kłotnie i śmiech
eee?lol?
Co to za temat beznadziejny zaraz będziesz pisał że na targu za mało śie dzieje i jest za cicho.
W poprzednich częśćiach były fajne gospody co od nich chcesz ludzie pili piwko gadali i wystarczy.
No ale myśle że w G3 napewno gospody będą bardziej rozbudowane i więcej w nich śie będzie działo.
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
no i może masz racje ale co po tym temacie?
blink.gif
blink.gif
blink.gif
O co ci tak dokładnie chodzi bo ja skapowałem tylko to ze chcesz aby twórcy gry wprowadzili głośne zabawy w gospodach czy tak ? Może to i dobre ale lepiej by było gdyby NOWE gospody powstały-taka niby konkurencja.
Pozdr.
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
tak bedzie duzo gospod bo w g3 ma na drodze byc duzo gospod a nie jedna martwa harpia tylko duzo bo swiat duzy w gospodach bedzie stajnia moze bo jak na koniu jedziesz to musisz gdzies zostawic konia a w miescie bedzie tezx duzo gospod a nie zdziwil bym sie jak by bylo pare questow z konkurencja
 

Johny

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
61
QUOTE (bujnos @ 18-06-2005, 10:10) ktoś mógł by grać na akordeonie,
Przecież w "Gospodzie Pod Martwą Harpią" u Orika bodajże (dawno nie grałem w G2
sad.gif
), jakiś Farmer grał na lutni
tongue.gif


Mi tam sie podobała atmosfera w karczmach w G2
rolleyes.gif
 

Saruman7

New Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
27
Mało się dzieje w gospodach? A gdzie przyjmowali do Wodnego kręgu w NK
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
temat bez sensu ale racja mogly by ybc jakeis burdy smiechy klotnie dobijanie targow i ze ty sam cos uslyszysz w tej gospowdzie a nie ze karczmarz ci powie chociaz to tez jest dobre ale coz mi to do szczescia potrzebne nie jest Gothic i tak jest zajefajny
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Kazda gospoda powinna walczyc o klijentów, istniala by konkurencja. Powinny być równiez gospody dla okreslonych czlonkow, ze tzreba do kogos dolaczyc zeby tam wejsc.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Niby temat bez sensu, ale i tak lepszy od tego wydalania więc się wypowiem. Weług mnie jedyna rzecz jaka mogła drażnić to sztywność. Wszyscy jak co dziennie pili iwo i gadali z tymi samymi osobami. Ja potrzebuje bardziej żywych NPC-ów. Przecież to nie jest możliwe żeby oleś co każdą noc chodził do tej same gospody i gadał z tą samą osobą przez całe życie. Jeśli by dali więcej życia w Obywateli miasta i bywalców tych gospód to by było ok, bo ogólnie w gospodzie właśnie się siedzi, gada i pije piwo, ale mogli by dodac trochę życia (i tak prawdopodobnie będzie
biggrin.gif
)


Pozdrawiam
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Gospody powinny być głośne pełne ludzi (chyba że przy jakiejś małej dróżce) i zgadzam się z Lorden Bezimiennym, że powinno być bardziej realistycznie, bo jak na razie w Gothicu jest bardzo monotonnie
sad.gif
. Ten sam człowiek codziennie przychodzi do tej samej karczmy i siada przy tym samym stoliku co codziennie i pije piwo jak codziennie. Piranie zmieńcie to.
Pozdro All
 

Chitos

Debile
Dołączył
14.6.2005
Posty
50
Temat shit'owy
dry.gif
,ale odpowiem!!!W gospodach i karczmach powinno być bardzo dużo ludzi,szczególnie wieczorem.Wyobraźcie sobie:po całym dniu pracy idziemy do karczmy żeby napić się piwa.......pełno ludzi......śmiechy....kłutnie.....bijatyki!Było by super gdyby można by się upić
biggrin.gif
i zwymiotować na ulicy podczas ,,podróży" do domu.Pomysł Super,ale zamknijcie temat!


Peace & Love
Pozdrawiam
 

Malinbez

New Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
18
Ja bym chciał żeby była konkurencja między gospodami, żeby czasem zabrakło jakiegoś towaru, żeby czasem był zajęty pokój i jeszcze jaikeś bijatyki też by się przydały. Było by wtedy bardziej realistycznie
biggrin.gif
 

fankaRPG

Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
67
popieram blizne,koles po co w ogole ten temat utworzyles??ten twoj opis gospody to jak jakis bar,przeciez kiedys w gospodach nie bylo takiego chalasu i malo kto do nich chodzil bo nie mieli kasy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom