Gorn...

Status
Zamknięty.

siewka

New Member
Dołączył
22.11.2006
Posty
9
oczyściłem Vengardi poszłem po Gorna, osada była pusta a Gorn siedział w pokoju i po rozmowie chciałem go uwolnićale się nie da.
 

Zuben

New Member
Dołączył
27.11.2006
Posty
23
Gothic ma to do siebie że ma dużo błędów. Sam miałem już kiedyś takie błędy. Zacząłem gre i mam oczyścić farmę a tu niema orków!!!! Tak samo widzę jest w twoim przypadku że niema orków i że niemożna wykonać zadania. I muszę cię zmartwić ale musisz zacząć grę od nowa . Ja sobie poszedłem do reddock a tu ani orków ani dzików... Tak samo było z goblinami oraz areną w monterze. Niebyło Dana, Ugo i Asthona i niemogłem zdobyć reputacji. Próbowałem wszytskiego. Jedynym wyjściem jest wznowienie gry. Niestety :( :angry: :angry: :(
 

siewka

New Member
Dołączył
22.11.2006
Posty
9
ja 25 lvl i wyzwolenia Vengardu jeszcze raz nie zniose, nie ma innego sposobu, moze jakis cheat ( boze co ja muwie) ??
 

BaronD

New Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
15
Gorna mozna uwolnic poprzedzajac to rozmaowa z orkiem ... jak sie nazywa hehe dokladnie nie wiem ale trzeba za niego zaplacic chyba 1000 sztuk zlota (Gorn siedzi w chacie kolo Gothy) :D
 

Daniel007

Member
Dołączył
18.12.2006
Posty
37
Ej BaronD za przeproszeniem jesteś ślepy przecierz oni piszą ,że orków niema :angry: .Ja też miałem taki bug z gornem i z redock.
Miałem zabić patrole zabiłem ale punktów do redock mi nie dodano musiałem oczyścić jaskinie <_< .A z Gornem to wykupiłem go muszę przyzanać on jest niby nieśmiertelny ,a ***** poległ w walce z gothą ej mam pytanko czy on będzie potrzebny puźniej :eek: .
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
NIe wiem kto tak powiedział że gorn
jest nieśmiertelny
jest silny wół ale też można go zabić
Gorn nie jest potrzebny w dalszej fabule raczej
 

Geni

New Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
11
Takie błedy wyskakuja czesto, gdy po skonczeniu gry, zaczniemy nową, sam osobiscie mialem ten blad. Wiec zawsze kiedy zaczynam grac od nowa to biegne pierw do farmy z orkami i patrze czy kolo tego jakby herszta sa 3 paczki z bronia, jesli nie ma, to znaczy, ze bledy beda sie powtarzac i wylaczam gre i zaczynam od nowa, zwykle skutkuje ;).

Pozdrawiam, Geni
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom