Gorillaz ...

Em.50

Member
Dołączył
25.11.2005
Posty
157
Pytanie zawarte w opisie tematu . Co myślicie o zespole Gorillaz ? Moim zdaniem grają bardzo fajną i ciekawą muzę . Mają zajefajne piosenki i teledyski . Są bardzo oryginalni (każdy wie o co chodzi) . Najbardziej spodobało mi się "Feel Good Inc." i "Every Planet We Reach Is Dead" . Ich występ na Mtv Avards w Lizbonie mnie rozwalił (w pozytywnym znaczeniu
wink.gif
) . No i to tyle z mojej strony .

Edytuje posta i daje fotkę z prawdziwymi wizerunkami członków zespołu .
----------------------------------------------------------------------------------------
1.jpg
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Mi się ta grupa bardzo podoba i moja ulubiona piosenka to "Feel Good Inc.". Podoba mi się ich styl oraz to jak nagrywają teledyski. Zwłaszcza teledysk z powyższej piosenki bardzo przypadł mi do gustu. Tak jak ci podoba mi się ich styl i to, że są oryginalni, bo jakoś inaczej mi się ich słucha niż tych (prawie) wszystkich innych wykonawców.

Oczywiście wiadomo, że innym się może nie podobać, ale polecam wam ten zespół.

Naprawdę warto choćby dla niektórych piosenek.
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Dla mnie są pośredni. Taki zwyczajny zespół, który chce być orginalny po przez ukrywanie się za animowanymi postaciami. Dobrze, fajny pomysł, zawsze byłem "za" animowanymi teledyskami etc... Lecz ich muzyka jest trochę taka dziwna, chodź nie ukrywam, że ma to coś w sobie co sprawia, że można ich posłuchać. Występ w Lizbonie mnie trochę zdziwił. Myślałem, że wystąpią na żywo, a tu jakie "coś" wypęzło (czy jak to sie pisze ^^) na scenę. I wydaje mi się, że między innymi dla tego wygrali jedną z nagród MTV Music Avards, bo każdy chciał ich już na bank zobaczyć. Taka trochę podpucha, ale szanuję ich pracę i to co robią, bo są wkońcu artystami światowego formatu! ;]
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Zespół bardzo popularny, lecz nie przypadł mi zbytnio do gustu ani on, ani jego piosenki. Nie będę pisał dlaczego, ale uważam tak jak Ozi - zwyczajny zespół, który pragnie być oryginalny. Nie odmawiam im popularności (która jest duża ^^), ale ja ich fanem nie jestem i raczej nie zostanę.
Pozdrawiam.
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Lubię ten zespół jednak muszę powiedzieć że nie podobają mi się ich niektóre teledyski. Jednak moją ulubioną piosenką którą wykonali jest "Dare". Jest to chyba ich najnowsza piosenka i bardzo mi się podoba. Teledysku do niej jednak nie widziałem. Ogólnie jako zespół są fajni. Kiedyś oglądałem z nimi wywiad. Tylko że nie na kanale polskim
tongue.gif
. Polecam ten zespół każdemu.
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Taa... "Feel Good Inc" Rulez
smile.gif
Naprawde zespół ma spoko muze, ale teledyski mi się nie podobają (jak kreskówki) fajnie że pokazałeś ich fotke
wink.gif
Zespół na 5
Ale pomysł z takim "gatunkiem" muzyki jest spox
AAA... skąd ją wziąłeś ?? Jeśli możesz zapodaj linka
wink.gif


Pozdrawiam
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Jedyny ich kawałek jaki słyszałem ( albo tak dobrze zapamiętałem ) to jest właśnie "Feel Good Inc". Teledysk też mi sie nawet podobał. Ale żebym za nimi szalał albo słuchał to nie powiem
smile.gif
Wiem że są sławni, bo kilku kumpli w szkole słucha, ale nie interesuje sie nimi ;] Aczkolwiek ta piosenka mi sie podobała
tongue.gif
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Tak słucham. Ale traktuje ten zespół bardziej jako ciekawostkę muzyczną niż coś czego można słuchać na poważnie. Gustuję w "szybszej" i "cięższej" muzyce więc gorillaz aż tak bardzo mnie nie pociągają. Powiedziałbym nawet że gdyby nie robili swoich teledysków w konwencji animowanej i nie pozostawialiby anonimowi, nie zrobiliby aż takiej furory. Ludzie lubią różnorodność, są także znudzeni powtarzaniem tych samych motywów. zwracają zatem
większą uwagę na coś co jest inne i nowe.
Jeśli chodzi o ich wygląd to wokalista zespołu Gorillaz był niegdyś także wokalistą zespołu Blur. Którzy już nie występowali anonimowo.
 

Runner

New Member
Dołączył
11.12.2005
Posty
15
Musze przyznac , iz doszly mnie sluchy o tym zespole (to zapewne z powodu duzej popularnosci) aczkolwiek nie przypadl mi do gustu. Ma egzystecja jednakze woli muzyke nieco bardziej ambitna jak na przyklad metal progresywny(Symphony X) To nie przeczy ich popularnosci oczywiscie lecz po uslyszeniu paru ich kawalkow i zobaczeniu kilku teledyskow dochodze do wniosku iz jest to zwykly zespol ktory stara sie wybic (wybaczcie za ten jezyk
tongue.gif
)


Lóbisz czytać głópje posdy, w kturyh jest masa błenduf i literuwek? Nie? Ja terz nie! Dlatego zanim napiszeż przeczytaj sfojego pozta, popraw błendy i przemyśl sęs twoiej wypowiedźi. Dyzortografi muwimy STOP! Przyłoncz sie i terz zrub taki opis!
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
No cóż Gorillaz to zespół, który tworzą członkowie o osobliwych upodobaniach muzycznych. W sumie wiele im zawdzięczam bo gdybym nie usłyszał ich "Clinta Estwooda" to pewnie bym się nie zainteresował muzyką a co za tym idzie metalem.
Ogólnie grają świetnie ale to ich granie jakieś dziwne jest
biggrin.gif
. Pozdro!!
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Właściwie to troche zaluje ze tu zajrzalem,jakos wolalem nie wiedzec jak pni wygladaja.Wolalem ich na anime ze tak powiem. Ale jesli chodzi o o ich piosenki jakos nie przypadly mi do gusto lubie tylko 2 'Fell Good Inc' i 'Clint Eastwood'.
Cóż tylko te dwie maja fajny videoklip i sa spox jak dlamnie.
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Zespół ten nie należy do mojej stałej listy przebojów , aczkolwiek lubię czasem ich posłuchać i podoba mi się taki typ muzyki również

QUOTE W sumie wiele im zawdzięczam bo gdybym nie usłyszał ich "Clinta Estwooda" to pewnie bym się nie zainteresował muzyką a co za tym idzie metalem

A ja to zawdzięczam Tobie więc pośrednio także i temu zespołowi
biggrin.gif
 
Do góry Bottom