Gonzales

Status
Zamknięty.

111zxc111

Member
Dołączył
16.9.2007
Posty
39
Hej oswobadzam Mora sul i jak zabijamNasiba to odrazu miasto swobodzone ale muj problem jest w tym że Gonzales mi ciągle ucieka czy jak mi zwieje to nie mam szans na zdobycie tego klucza ponownie, może jak przeszukam pustynie tol on tam będzie latać gdzieś
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
1.Czy oswobodziłeś już jakieś miasta i Asasyni Cię atakują? Jeśli nie to zdobądź wszystkie klucze i na początku zabij Gonzalesa a nie Nasiba - cały problem. Nie wiem o czym tu więcej pisać.
2.Jeśli nie chcesz zabijać Asasynów to po prostu kup ten klucz od Gonzalesa.
3.Jak robisz rozróbę patrz pkt. 1

Może jak już koniecznie chcesz zabić Nasiba to gdy Gonzales ci ucieka, rzuć w niego ognistą kulą, lub błyskawicą (przytrzymaj aby naprowadzić strzał). Powinno zadziałać.

Mam nadzieję, że nie zrobiłeś save'a po oswobodzeniu Mora Sul... Jeśli tak to poszukaj tematu z kodami na klucze do świątyni :)
 

111zxc111

Member
Dołączył
16.9.2007
Posty
39
CYTAT(Phantom Lord @ 05-10-2007, 21:47) [snapback]155039[/snapback]
1.Czy oswobodziłeś już jakieś miasta i Asasyni Cię atakują? Jeśli nie to zdobądź wszystkie klucze i na początku zabij Gonzalesa a nie Nasiba - cały problem. Nie wiem o czym tu więcej pisać.
2.Jeśli nie chcesz zabijać Asasynów to po prostu kup ten klucz od Gonzalesa.
3.Jak robisz rozróbę patrz pkt. 1

Może jak już koniecznie chcesz zabić Nasiba to gdy Gonzales ci ucieka, rzuć w niego ognistą kulą, lub błyskawicą (przytrzymaj aby naprowadzić strzał). Powinno zadziałać.

Mam nadzieję, że nie zrobiłeś save'a po oswobodzeniu Mora Sul... Jeśli tak to poszukaj tematu z kodami na klucze do świątyni :)


Nie seva nie zrobiłem ale bijął mnie już w miastach ale tylko wtedy kiedy przed przywódcą stane a jak zabijam nasiba to miasto oswobodzone ale i tek mnie biują
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Masz resztę kluczy? Jeśli tak to skorzystaj z tego co Ci już napisałem i po kłopocie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom