Goldern - Władca Miasta

Status
Zamknięty.

hexed

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
5
Witam!Mam pewny problem w owym mieście.mam ponad 75% reputacji,moge juz wejsc do wladcy miasta goldren , ALE kiedy tam wchodze i chce porozmawiac z wladcą on mowi coś na temat ze nie ufa podejrzanym morrom , i zaczyna sie walka,wszystkie orki sie na mnie zucaja, i nie wiem co z tym fntem zrobic?Ktos ma jakies pomysly?

Update :


więc tak napisze to moze bardziej po polsku


Mam 78% reputacji.Orkowie pozwalają mi przejść do Grorka (chyba tak się nazywa) owego Szamana który jest władcą miasta.Kiedy do niego podchodze on mówi że "Niepowinien już ufać morrom" i zaczynają mnie atakować Orkowie.Jakimś cudem udało mi się ich pokonać.Kiedy rozmawiam z Laresem mam gadke że Geldern jest już wolne,po czym dostaje EXP.

Kiedy ide do kolejnego miasta Trelis się chyba nazywa,Najemnicy i orkowie odrazu zaczynają mnie atakowac.


I teraz moje pytanie :

Czy ta rozmowa z Grorkiem Szamanem jest popsuta czy tak jest w fabule?Moze zrobiłem coś zle i teraz mam pecha?Z jakimi buntownikami powinienem teraz porozmawiać aby zajęli miasto?Czy powiniem isc dalej i po wolutku zając miasto Trelis?Czy moze odpuscic Trelis i isc dalej do Nordmaru może?

Bardzo proszę o odpowiedzenie ponieważ nie wiem co robić,a bardzo mnie ta sytułacja zaskoczyła że tak się stało.Teraz nie wiem czy to czasem nie uszkodzi mojej fabuły,bo z tego co kolega mi mówił u Xardasa dostaje sie potem zasadanie odszukanie artefaktów Adanosa jest ich chyba 5,ale do tego musze rozmawiac z Orkami i czy teraz bede w stanie wykonac to zadanie,tak bym mogl normalnie rozmawiac z orkami czy tez coś sie popsóło i klapa z mojej gry ? Wydaje mi sie ze Trelis jest ostatnim miastem w Mortynie (no wiece o co mi chodzi :) ) tzn ktore zostalo do wyzwolenia i stworzenia w nim rewolucji.


Raz jeszcze prosze o odpowiedzi :) :)

Pozdrawiam Hexed
 

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
Tak sie podobno dzieje jak wyzwolisz za dużo miast (tak pisali tu na forum wczesniej)...
 

szeryflobo

New Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
18
Bodajże możesz wyzwolić miasta ale te 2 na samym początku gry, RESZTY nie można tykać (efekt masz już u siebie).

Ja tak miałem na początku, ale jak zaczynałem gre od początku to nie wyzwalałem żadnego miasta i chodze sobie wszędzie i bez problemów. :eek:
 

hexed

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
5
czyli trzeba grac od nowa ?


to w takim razie Gothic 3 to najgłubsza częśc jaka może być tylko =)


skoro nie wolno wyzwalac miast nie powinno byc takich opcji,take daruje sobie juz ta durną gre i nie bede grał od nowa :) za duzo roboty :]
 

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
Sam jestes durny -___-

Wyobraz sobie taka sytuacje:
Mieszkasz sobie spokojnie i nagle ktos wchodzi pobije cie i wywala z mieszkania, zabiera klucze itd.
Kupujesz nastepne mieszkanie mieszkasz spokojnie i ten sam chlop przychodzi do ciebie pod pretekstem pozyczenia czegos.
Wpuscil bys go? Ja bym nie wpuscil.
I tak samo jest z orkami stracili 2-3 miasta przez ciebie i nie chca stracic nastepnych..
 

hexed

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
5
QUOTE(Fredrio @ 26-11-2006, 14:40) [snapback]128271[/snapback]

Sam jestes durny -___-

Wyobraz sobie taka sytuacje:
Mieszkasz sobie spokojnie i nagle ktos wchodzi pobije cie i wywala z mieszkania, zabiera klucze itd.
Kupujesz nastepne mieszkanie mieszkasz spokojnie i ten sam chlop przychodzi do ciebie pod pretekstem pozyczenia czegos.
Wpuscil bys go? Ja bym nie wpuscil.
I tak samo jest z orkami stracili 2-3 miasta przez ciebie i nie chca stracic nastepnych..




ale wytłumacz mi czy jestem w stanie skonczyć tą gre jeśli orkowie mnie już nietolerują.


Czy niestety musze zaczynac od poczatku ?
 

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
Możesz skończyć grę, ale ucieknie ci exp z questów i będą cię wszedzie atakować, i bedziesz musiał ich wyrżnąć...
 

hexed

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
5
QUOTE(Rick @ 26-11-2006, 16:04) [snapback]128279[/snapback]

Możesz skończyć grę, ale ucieknie ci exp z questów i będą cię wszedzie atakować, i bedziesz musiał ich wyrżnąć...





Dzieki wlasnie chodzilo mi o to ty jestem w stanie skonczyc gre! Tylko na tą odpowiedz czekalem.


Co do expa fakt troszke starce ale zawsze nabije na orkach :) wyrzne tych skubańców w pień :]


:*
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom