Gmail

Brajan

New Member
Dołączył
26.12.2006
Posty
10
Mam 50 zaproszeń na Gmaila - jak dla mnie najlepszej skrzynki pocztowej z wszystkich możliwych


Znalazłem taki opisik:

Nowość! Czat Gmail jest tutaj

Bezpośrednio z Gmail można porozmawiać ze znajomymi. Nie trzeba w tym celu otwierać kolejnego programu ani sprawdzać adresów. Wystarczy kliknąć, aby porozmawiać z osobami, z którymi się już koresponduje, a także ze wszystkimi użytkownikami sieci Google Talk. Teraz można nawet zapisywać rozmowy i wyszukiwać je na koncie Gmail. Miło jest pogadać. Więcej informacji

Gmail – informacje

Gmail to eksperymentalna koncepcja poczty internetowej, zgodnie z którą nigdy nie trzeba usuwać wiadomości i zawsze można łatwo je znaleźć.

*

Szukaj, nie sortuj.
Za pomocą wyszukiwarki Google znajdziesz dokładnie te wiadomości, których szukasz, bez względu na to, kiedy zostały wysłane lub odebrane.

*

Niczego nie wyrzucaj!
Ponad 2797.983753 megabajtów wolnego miejsca (a jego ilość wciąż się zwiększa) za darmo, dzięki czemu nie trzeba już usuwać żadnych wiadomości.

*

Pokazuj wszystkie wiadomości w kontekście
Wszystkie wiadomości są pogrupowane z odpowiedziami i wyświetlane jako konwersacje.




Jak ktoś chce zaproszenie to pisać
 

Koza

New Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
1
Gmail - Mam i używam... Genialna skrzynka... Do tego możliwość użycia jej jako dysku sieciowego - MIODZIO... Polecam :)
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Przez takich userow jak ty Gmail zostaje powolutku pochloniety przez spam :/
owszem ma dobre zabezpieczenia ale jak ty chcesz rozdawac byle komu zaproszenia to niezdziwie sie jak po paru dniach na skrzynce kazdego bedzie chociaz jedna wiadomosc spamowa...

WYSYLAJ ZAPROSZENIA DO ZAUFANYCH OSOB!
 

Brajan

New Member
Dołączył
26.12.2006
Posty
10
Używam Gmaila od pół roku i nie dostałem jeszcze ani razu - ani jednej sztuki - żadnego spamu. I uważam, że spam Gmailowi w najbliższym czasie nie grozi.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
To nie znaczy, że trzeba mu w tym pomagać. Sam go używam (nie zawsze) i do tej pory mam 45 zaproszeń, bo nie znam tylu zaufanych osób. ;)

Do tematu. Fakt gmail to najlepsza możliwa poczta i oby jak najdłużej taka pozostała.

Pozdrawiam.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE(Brajan @ 26-12-2006, 20:44) [snapback]131060[/snapback]

Używam Gmaila od pół roku i nie dostałem jeszcze ani razu - ani jednej sztuki - żadnego spamu. I uważam, że spam Gmailowi w najbliższym czasie nie grozi.




Huh, mam gmaila i powiem Ci tak, na mojej skrzynce leży 1200 wiadomości - SAM SPAM.
Gmail wpuszcza spam, jak każda skrzynka, oczywiście nie zmienia to faktu, że jest najlepsza.
 
Do góry Bottom