Gloria Victis

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Na fejsie dostalismy informację, może kogoś zainteresuje więc udostepniam :) Nie wiem na ile to prawda, ale to może byc całkiem prawdopodobne


Cześć,
Być może zainteresuje was nasza gra, jesteśmy Polskim MMO które tworzymy z własnej kieszeni.
Chcielibyśmy Wam się również pochwalić, iż otrzymaliśmy oficjalne wsparcie ze strony twórców Gothic oraz Risen z firmy „Nevigo” oraz ich produktu Articy:draft. Steffen Ruehl odpowiedzialny za fabułę oraz Kai Rosenkranz kompozytor muzyki nawiązali z nami współpracę w zakresie tworzenia wątku fabularnego i rozwiązań designu gry.
Pozdrawiam
Jasiek Grochowski



http://www.gloriavictisgame.com/​
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Tia, widziałem to już na GS. Nie wiem co z tego będzie, ale jakby wypaliło, to można zainteresować się poważniej projektem. Pożyjemy, zobaczymy.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Mogę połowicznie potwierdzić info, bo ja podrzuciłem Articy Drafta teamowi Black Eye i wtedy powiedzieli, że zaczną rozmowy z twórcami z Nevigo : D
Jak widać całkiem udane :D
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Cóż, gra mi się bardzo podoba. Jeżeli to będzie coś w rodzaju Dynasty Warriors w średniowieczu, to w końcu będę miał tylko jedną grę, a nie 5 do wyboru.
 
Do góry Bottom