Global Mod Ver. 1.7

AhnBael

Drużyna Spolszczenia :)
Dołączył
19.4.2014
Posty
4
tb5zdV4.png

 
"Global Mod" to rosyjski mod, który rozszerza podstawową fabułę gry. Podjęliśmy się tłumaczenia modyfikacji i dołożyliśmy wszelkich starań, aby modyfikacja była jak najlepsza. Poprawiliśmy również niemal wszystkie bugi występujące w wersji rosyjskiej i dodaliśmy od siebie nowe dialogi i zadania.
Nad modyfikacją pracowali:
- Memorius - główny tłumacz, tester, korektor, twórca nowych questów i dialogów, organizator
- Taliasan- skrypty, poprawa bugów, tłumacz, tester
- Panta_rhei (vel matekacp)- administrator, grafik, twórca strony Drużyny Spolszczenia
- ahnbael814 - twórca nowych questów i dialogów, tester, korektor
- chicken- skrypty, poprawa bugów
- panzpis- inicjator, tester, korektor
- Robertboangers- tester, pomysłodawca, sprawy techniczne
- Tituf- korektor, tester, pomysłodawca
- thedragon – tester, lvl design
OPIS:
Mod rozszerza pierwotny świat Gothic 2 Noc Kruka, daje nowe możliwości przechodzenia gry oraz nowe gildie: Myśliwych, Mrocznych Wojowników/Magów...
W tej modyfikacji można poznać nieznane dotąd tajemnice, zobaczyć nowe światy, poznać podstępy i oszustwa oraz stać się świadkiem wielu wydarzeń, które nie były dotąd wcześniej dostępne. Kilka znanych Ci momentów ujrzysz w nowym świetle.
Nowy świat:
- DOLINA PRZODKÓW.
Jej wielkość jest porównywalna z Jarkendarem. W tym świecie, będzie można odwiedzić różne miejsca, takie jak:
- LATARNIA MORSKA,
- OBÓZ MYŚLIWYCH,
- WIEŻE STAROŻYTNEGO KULTU,? OPUSZCZONE GOSPODARSTWO? WIELKI LAS
- ORAZ INNE MIEJSCA.
Jest to świat bardzo zróżnicowany zawierający ponure i wesołe miejsca.
W modzie odnowiono również wszystkie dostępne światy:
- JARKENDAR,
- KHORINS,
- DWÓR IRDORATH,
- GÓRNICZA DOLINA,
Postacie NPC i potwory:
- Ponad 100 nowych NPC,
- Pojawianie się nowych potworów w wyznaczonych zadaniach,
- Bohater ma możliwość zdobycia podróżnika, pomocnika jak np. wilk czy duch,
- Zwiększono siłę i liczbę zwierząt, dodano także rzadkie zwierzęta,
- Niektóre zwierzęta są teraz wściekłe i są znacznie silniejsze niż te "zdrowe",
- Oraz wiele innych rzeczy

NOWE GILDIE I FRAKCJE:
- Gildia Mrocznych Magów/Wojowników
- Gildia Magów Wody
- Gildia Myśliwych
- Gang Czarnych Jastrzębi w Khorinis
- Gildia Kupców
- Rozbudowana Gildia Złodziei
Modyfikacja zwiera w sobie pomniejsze mody, tj. Unnamed czy Dunkel Magie.
Pomniejsze dodane lokacje znane z Gothic 1 dodane wraz z modyfikacją Unnamed:
- ŚWIĄTYNIA ŚNIĄCEGO
- CMENTARZYSKO ORKÓW
- STARA KOPALNIA
- WOLNA KOPALNIA
- OPUSZCZONA KOPALNIA
Oczywiście są również lokacje włączone do Górniczej Doliny tj. Kanion Trolli, Wieża Mgieł, Miasto Orków, jaskinia czarnych goblinów itp. 

Screeny: http://imgur.com/a/sF3NF
Link do pobrania: 
http://www.mediafire.com/download/81mu7l...Mod+PL.exe
Instalujemy na czystego G2NK, potrzebny jest playerkit. Instalka nie wymaga wersji rosyjskiej, ściągmy tylko ją. Zawiera w sobie rosyjski dubbing i spolszczone intro.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Niestety, ale w języku polskim solucja nie istnieje. Jeśli chcesz, możesz szukać w języku rosyjskim i sobie tłumaczyć ;)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Playerkit do Gothic'a. Tam cała reszta idzie jak z płatka.
 

ghost Irdorath

New Member
Dołączył
22.4.2014
Posty
4
Mam playerkita, Global mod nawet mi sie nie zaczyna instalować, od raz upisze że plik ma nie prawidłowe dane. Muszę usunąć returninga ?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Nie można dawać moda na innego moda kolego. Aby dać nowego pierw musisz usunąć starego.
 

ghost Irdorath

New Member
Dołączył
22.4.2014
Posty
4
Kiedyś miałem w gothic 1 Mroczne tajemnice, apokalipse, diccurica i wszystko grało, tutaj jest inny problem, ponieważ mi się instalator nie włącza :wtf:   . A poza tym Returna już usunąłem. Zainstalował to ktoś wogóle ?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Spróbuj pobrać jeszcze raz. 
 

AhnBael

Drużyna Spolszczenia :)
Dołączył
19.4.2014
Posty
4
Co do instalacji, to najlepiej instalować na czystego Gothica 2 NK i zainstalowanego GMDK.
Jeśli chodzi o skradziony klucz to wykonuj wątek kultu szczegółowo :) z czasem będziesz wiedział co i jak, musisz udać się do GD.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Nie można dawać moda na innego moda kolego. Aby dać nowego pierw musisz usunąć starego.
można :p , ja tam zawsze miałam masę modów i wsio śmigało, ale lepiej na czystego bo czasem "się gryzą ze sobą" ;)
 
a fajny ten mod? może się skuszę
 
Do góry Bottom