Gildren - Problem

Status
Zamknięty.

Kruczek

Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
40
Czy możecie mi podać rozwiązanie do następujących misji :
- Znadź chełm pierwszego paladyna
- Siedem starożytnych pierścieni alchemików
-Sprowadż więcej niewolników do wilczej kopalni
- Przynieś Nemrokowi artefakt z ruin na północy

Tylko proszę mi nie podawać rozwiązań z poradnika dołączonego gry.
 

ziobek

New Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
8
chelm pierwszego paladyna znajduje sie w budynku w jednzm z poludniowzch rogow miasta gdzie siedza dwaj orowie szamani :)
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Co do pierścieni alchemików to stary poszukaj uważnie,je jest tak łatwo znaleźć że aż grzech,dla zachęty powiem że np jeden znajdziesz w tym samym pomieszczeniu co hełm paladyna ,2 u alchemików i 1 w pomieszczeniu zamkniętym na klucz którego strzeże w miście 2 orków ,resztę znajdź sam i uwierz mi trudne to nie jest.
Co do niewolników wybij najpierw wszystkie stwory w okolicy i wilki blokujące te kopalnie po czym znajdź odpowiednich niewolników,ja mam wersje angielską i mnie trza było zagadać do particulary eager slave a jak się go zaprowadziło to zagadałem do każdego eager slave i sam każdy szedł do kopalni i tyle,nie wiem jak to przetłumaczyli na polskiej wersji ale pochodź oblukaj i na pewno znajdziesz rozwiązanie.
Co do ruin pisałem już w innym temacie o tym jak tam dotrzeć,ruiny przypominają te koło Okary gdzie jest 2 myśliwych i są na wysokim wzgórzu daleko na północy,polataj w okolicach wodospadu gdzie jest chatka druidów to znajdziesz.
 
$

$hadoW

Guest
jak sie dostac do tego pomieszczenia zamknietego na klucz nie zwracajac na siebie uwagi?

jak zabrac te zlote taleze w ten sposob zeby mnie nie atakowano oO.
 

kruk1988

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
10
Ja też mam problem z artefaktami starych alchemików znalazłem sześć:
@pierewszy alchemik na I piętrze
@drugi alchemik ( ten ze sklerozą)
@zamknięte drzwi
@dom orka przy północnej bramie
@mag ognia
@szaman przy chacie maga ognia
@i tego nie wiem??
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
wchodzisz po schodach do sypialni orkowych najemników gdzie śpi m.in Samuel i tam go znajdziesz.To tyle
 

Mierzwus

New Member
Dołączył
2.8.2005
Posty
24
ja mam inne pytanie co do tego miasta. czy grok zaraz po wejsciu do jego komnaty powinien cos powiedziec i zaatakowac? czy moze cos zle zrobilem? i w takim razie gdzie mam teraz szukac tych artefaktow adanosa?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom