Gildie

Status
Zamknięty.

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Witam wszystkich!!!
Mam pewien problem otóż czy po rozmowie ze skipem na temat zaginionych ludzi (w 1 rozdziale) jeśli nakabluje o wszystkim Vatrasowi (o tym że bandyci porywają ludzi itd.) to czy będe mógł należeć do piratów, bandytów i kręgu wody ??? Mam zamiar należeć do złodzieji, najemników, kręgu wody, piratów i bandytów czy jest to w ogóle możliwe??? A jeśli tak to jak to zrobić?? THX i POZDRO
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Tak, oczywiście, że nic się nie stanie. A do tamtych trzech gildii: piratów, bandytów, kręgu wody i tak możesz dołączyć do wszysztkich trzech
biggrin.gif
, więc bez obawy.

Pozdrawiam...
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
Oczywiście że się da : Najemnik-Członek Gildi Złodziei-Członek kręgu Wody-Pirat-Bandyta.
Jest to bardzo dobre rozwiązanie-ale przewaznie gram paladynem z tymi 3 gildiami
smile.gif

Bo przecież jak należysz do im wiecej grup to dostajesz wieksze doświadczenie
biggrin.gif

Pozdro !
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Musisz być w kręgu wody, by wejść na Jarkendar, musisz być piratem, by wejść do obozu bandytów, a jak masz już strój bandyty od piratów, to stajesz się automatycznie bandytą. Do wszystko jest tak ze sobą powiązane, że na pewno będziesz piratem i bandytą, a do kręgu wody każdy dołącza. Możesz być w każdej gildii naraz, tyle tylko, że jak idziesz do piratów, to miej zbroję piracką, jak do bandytów, to bandycką.
 

Erohoz

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
40
W Gothic 2:Noc Kruka można należeć do wszystkich mniejszych gildi naraz,ale możesz należeć tylko do jednej większej (straż miejska, magowie ognia, najemnicy).
 

<GORN>

Member
Dołączył
10.4.2005
Posty
51
mozesz zostać wszystkimi np najemniek , gildia złodzieji, Wodny krąg, Piraci ,Bandyci łowca smoków, trzeba zostać najemnikiem lub magiem albo paladunem żeby być w wodnym kręgu a żeby być piratem trzeba śię wpierw dostać do nowego świata a żeby tam się dostać musisz być w wodnym kręgu żeby być bandytą trzeba być wpierw piratem wtedy Greg da ci panczerz bandytów i pośle cię by szpiegować bandytów potem po zabiciu kruka , dostarczenia dowdaów na istnienie smoków i naprawienu Oka Innosa zostaje się łowcą smoków, chyba rozumiesz to co napisałem
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom