Gildia Złodziei

Status
Zamknięty.

Antix

New Member
Dołączył
23.12.2010
Posty
41
Witam mam problem z Gildią złodziei ponieważ wybrałem sposób 2 na przyłączenie sie do niej czyli nie wydawać Rengaru, Halvora straży ale jest problem ponieważ zrobiłem te wszystkie zadania i wyczytałem na necie ze ma zagadać do mnie właściciel tej gospody chyba Kardift ale czekałem już kilka dni i dalej nic


Co zrobić aby dostać się do tej gildi tym drugim sposobem proszę o pomoc
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
A zrobiłeś zadanie dla Nagura, to z paczką dla Baltrama? Jeśli nie, to spytaj Kardifa o pracę i wybierz opcję "czy są jakieś specjalne zlecenia?". Powinien polecić Ci Nagura, a potem to już z górki.
 

Antix

New Member
Dołączył
23.12.2010
Posty
41
A zrobiłeś zadanie dla Nagura, to z paczką dla Baltrama? Jeśli nie, to spytaj Kardifa o pracę i wybierz opcję "czy są jakieś specjalne zlecenia?". Powinien polecić Ci Nagura, a potem to już z górki.
tak zrobiłem. czyli najpierw odebrałem paczkę od farmy akila a potem oddałem nagurowi
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Chyba bug. Możesz za pomocą kodów dostać się do kanałów, wszystko będzie tak, jakby wysłał cie tam atilla.
Nie wiem czy z rangaru nie jest tak, że jeśli go wydasz to oni cie szukają. Jak go nie wydajesz to chyba nic się nie dzieje.Tak mi sie kojarzy, może bug a może zamiar twórców.
 

Antix

New Member
Dołączył
23.12.2010
Posty
41
Chyba bug. Możesz za pomocą kodów dostać się do kanałów, wszystko będzie tak, jakby wysłał cie tam atilla.
A jaki to kod?


Nie wiem czy z rangaru nie jest tak, że jeśli go wydasz to oni cie szukają. Jak go nie wydajesz to chyba nic się nie dzieje.Tak mi sie kojarzy, może bug a może zamiar twórców.
Tak, i ja go własnie nie wydałem bo wyczytałem na necie ze jak sie nie wyda członków gildi to można potem sie za darmo uczyc umiejętności a takto trzeba płacić
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
ItKe_ThiefGuildKey_MIS to kod na klucz, albo po prostu w trybie marvin stojąc przed drzwiami do kanałów wciśnij K.
 

Antix

New Member
Dołączył
23.12.2010
Posty
41
oki problem rozwiązany

Ale znów mam inny problem ponieważ jestem w gildi zlodzieji i ta liderka gildi kazała mi zebrać krwawe puchary to ok zebrałem lecz jak teraz idę do niej aby oddać to ona mówi mi ze termin miał i trzeba było nie wracać i po tym mnie zabija co się stało?
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Ściągnąłem G2 z półki i poczytałem w poradniku, w zadaniu nie ma ograniczenia czasowego. Sam nie wiem co się stało. Może to bug, jeśli masz wcześniejszy zapis, to spróbuj wziąć questa i zrobić go jeszcze raz. Nic innego nie przychodzi mi do głowy, nie miałem problemu z tym zadaniem.
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Pamiętam, że raz też mi się coś takiego przydarzyło, ale wtedy też uznałam to za bug, olałam sprawę i pozabijałam drani :p Wszystkie inne razy było OK. Rzeczywiście może spróbuj od początku zrobić zadanie.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Grasz na dodatku Noc Kruka? Tam jest limit czasu dzień/dwa o ile kojarzę, jedynie na zadania od innych, nie od Cassi, nie ma limitu. W podstawce nie było limitu.
Ale znów mam inny problem ponieważ jestem w gildi zlodzieji i ta liderka gildi kazała mi zebrać krwawe puchary to ok zebrałem
A zebrałeś i nikt cię nie zauważył?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom