Gildia Złodziei - Problem

Status
Zamknięty.

LathiosElendil

New Member
Dołączył
10.2.2011
Posty
2
Otóż mam problem. Po dołączeniu sie do gildii złodziei wyuczyłem się u Ramireza otwierania zamków, ale nie dostałem od niego misji z sekstansem. To samo z Jesperem i skrzynią mistrza. Dlaczego? ;< Chciałem sprawdzić czy na prawdę nie mam tego questa - itemhoshi i wziałem od niego sekstans. Niestety, Ramirez nie reaguje... ;/ Co zrobić?
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
1. Zadanie z sekstansem dostaje się po wykonaniu zadania z krwawymi kielichami (a te po tym z pierścieniem Constantina).
2. Zadanie ze skrzynią dostaje się po wykonaniu zadania z sekstansem.

Po prostu wszystko po kolei trzeba robić.
 

LathiosElendil

New Member
Dołączył
10.2.2011
Posty
2
Przywołałem kodami krwawe puchary ,oddałem je Cassi. Wziąłem nagrodę pierścień żywotności i poszedłem do Ramireza - nic... Nadal żadnej opcji dialogowej. O ile dobrze pamiętam jak grałem ostatni raz, też miałem problem ale tylko z Jesperem. Po zrobieniu questa z sekstantem (dostałem go od razu po oddaniu pierścienia Cassii) nadal nie mogłem z nim gadać.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Proponuję poczytać sobie solucję na naszej stronie. Jak to nie pomoże istnieje kilka innych serwisów z własnymi solucjami. Niektóre zadania trzeba robić w ściśle określonej kolejności. Inaczej nie pokaże się pożądana linia dialogowa. Tyle. Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom