[Gild Wars]

Status
Zamknięty.
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
Oto kilka ważnych rzeczy dotyczącej tej gry:
-oto tekst ze stroyn głownej:

QUOTE Co to jest Gild Wars? Jest to tekstowy RPG dla wielu graczy rozgrywany turowo. Możesz tutaj walczyć z potworami, innymi graczami, zarządzać własną strażnicą czy też zarabiać pieniądze na własnej kopalni bądź wraz z innymi graczami stworzyć własny klan. Nie spodziewaj się tutaj oszałamiającej grafiki - to gra bardziej na wyobraźnię. Aby w nią grać nie trzeba posiadać potężnego sprzętu czy też ściągać z sieci jakiś programów. Jest wiele gier stworzonych na podobnych zasadach jednak tylko w tej grze mozesz liczyc na cos wyjatkowego, na cos od czego nie bedziesz sie mógl oderwac. Tym czym sa ludzie których tutaj spotkasz, poniewaz to oni tworza klimat, poniewaz to oni zyja, pracuja, umieraja w tym swiecie. Pomysl czy nie chcesz do nich dolaczyc?

Jeżeli nadal chcesz grać w Arcani musisz zarejestrować sie tam a potem kliknąc Jeśli utknołeś w Arcani

oto link oczekiwany:

http://82.160.76.130/~thoran/gildwars/

Postanowiłem zmienić nazwe topicu na Gild Wars z powodu że jest ona 1000 razy lepsza od wrzystkich klonów Vallheru i jedyne co łączy go z w/w grą jest silnik gry.Jedyne co mogę jeszcze zrobić to gorąco polecić wam tą grę i zaogerować pomoc dla kazdego nowego gracza.
 
A

Anonymous

Guest
aha spoko napewno zagram tylko podaj link!!!!!!!!!!!!!
 
A

Anonymous

Guest
Witam jestem adminem Gild Wars
wink.gif
Otóz Aracani nadal istnieje i jest teraz w federacji z Fallathanem czyli krajem GW. Mozecie grac teraz w obie te gry jak w jedną pod adresem www.gildwars.glt.pl lub http://82.160.76.130/~thoran/gildwars/index.php. Zapraszam. Mamy ponad 800 graczy, i co dzien dochodzą nowi, jesli chcecie do nich dolączyc zarejestrujcie sie........

Pozdrawiam WL Thoran .
 
A

Anonymous

Guest
Sorkiz a spam ale tak mi sei rzucil do oczu temat;) no jaja se robicie Gild Wars zrobilem na silniku Vallheru ale tylko tyle łaczy te dwie gry wiec prosze o zmiane tego topica na samo GW. Pozdrawiam and have a nice day.
 
A

Anonymous

Guest
Szkoda tylko, że czasami gra nie chodzi w weekendy,
sad.gif
ponieważ serwer pada i nie ma thorana żeby go naprawił :cry:
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
ej, możecie mipowiedzieć czemu tagra nie działa?? Cy ja mam takiego pecha czy to KUR>a gówno zawsze sie musi psuć jak ja gram??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom