Ghotic Nie Działa

Status
Zamknięty.

Rajmundzik

New Member
Dołączył
30.1.2012
Posty
4
Siemanko :D mam problem :( otuż gra nie chce mi się włączyć jak biorę klikam na pulpicie gothic to sie uruchamia i uruchamia i mam takie okienko z nocą kruka i się pliki ładują a potem mam czarny ekran i tylko muzyczka leci nie wiem co zrobic pomużcie :(
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Masz tak od początku, tj. od momentu instalacji gry? Czy może grałeś wcześniej i było dobrze, a teraz się sknociło? Opisz problem treściwiej, podaj sprzęt i system.
 

Rajmundzik

New Member
Dołączył
30.1.2012
Posty
4
Dzisiaj porzyczyłem grę od kolegi i zainstalowałem po raz pierwszy pół godziny temu.

Komputer mam taki:
procesor intel core2 2.2 ghz
2 gb ram
gefors 9600 512 mb
dysk 200 giga
płyta główna motherboar
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Pisz poprawnie po polsku, to nie boli
A Motherboard to po angielsku płyta główna, więc tu nam niezbyt wiele podpowiedziałeś


1. Co do muzyczki: Może to po prostu filmiki wprowadzające (PB, JoWood etc)
Jeżeli tak, to przejdź to folderu C/ program files/ gothic/ system i odnajdź plik Gothic.ini
Otwórz go notatnikiem, przejdź w zakładkę edycja i wybierz opcję znajdź. Wytypuj scalevideos, jak znajdzie, to zamień z 1 na 0 i zapisz
Wtedy filmiki będą jakby w okienku, zamiast na fullscreen, ale za to nie będzie blackscreena.
2. Jeżeli posiadasz Avasta, to na czas grania go wyłącz, bo lubi kolidować z Gothiciem
3. Zaktualizuj wszystkie sterowniki, od grafiki po dźwięk.
 

Rajmundzik

New Member
Dołączył
30.1.2012
Posty
4
Jeżeli tak, to przejdź to folderu C/ program files/ gothic/ system i odnajdź plik Gothic.ini

nie mam takiego folderu :( :( :(

2. Jeżeli posiadasz Avasta, to na czas grania go wyłącz, bo lubi kolidować z Gothiciem

a jak to sprawdzić czy mam?

Na przyszłość edytuj posty, bo za double są warny...
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Istnieje opcja edytuj, nie double postuj

1.No to Piranha Bytes albo JoWood przed podfolderem Gothic
2. Avast to program antywirusowy, więc sam powinieneś wiedzieć czy masz czy nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom