Gestath?

Status
Zamknięty.

Mr. Czesio

Member
Dołączył
4.11.2007
Posty
41
zobaczcie ten moj 2 temat tam ziomek dal linka gdzie byly mapy do gorniczej doliny ale tam nie ma zaznaczonego kolesia o nazwie gestath tylko jakis gestlahnie wiem czy do jakas roznica ale nawet TEGO gestlah nie moge znales tam w tej miejscowce jest tylko jakos 10 orcow i skrzynia z perla za 1000 i pare groszy
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Wyjdz taranem w prawo ścieszką do góry min skręt na klif przejdz przez moscik. Bedziesz blisko orków biegnij dalej po prawej będzie skręt na most min biegnnij dalej aż dojdzesz do wznisiena skręcaj na prawo i trzymaj się prawej strony dojdziesz go Gestatha i Gorna. On uczy cię zdejmować łuski i pobierać smoczą krew. A wyżej jest zamek Lestera a wyżej kamienny smok.



Jak tam dojdziesz to naucz się obu tych zdolności bo łuski przydadzą się na panceż a krew do wykucia smoczego ostrza.
Pozdrawiam.

Może któreś imie zostało przekręcone bo to jet tam i dokładnie ten typ.
Ps. chciałeś mapę ze smokami dla kumpla to na tamtej mapię są zaznaczone.



To tam gdzie byłeś to jet ten moj most który masz minąc dalej jak zacznie się robić pod górkę i zobaczysz ogniste jaszczury to biegnij dalej po prawej stronie dojdziesz napewno
 

Mr. Czesio

Member
Dołączył
4.11.2007
Posty
41
aaa to wiem ja tam kolo tego bylem ale pozniej zrezygnowalemtam jest ognisty jaszczut i kilka zwyklech jaszczorow jakos aa spoko paradze sobie




DZIEKI :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom