Geldern

Status
Zamknięty.

Wiechec

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
7
A więc tak:
1. Gdzie jest na ruina z artefaktami bo muszne przynieść do jakiegoś orka artefakt a tej ruiny nie mogę znaleźć. Najlepiej jakby ktoś na mapce zaznaczył.
2. Która osoba jest buntownikiem w mieście? Bo goniec leśny powiedział ze mursze namówić osoby w mieście żeby walczyły z orkami.
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Pytanie namber 1:
To jest taka jakby stara zniszczona warownia. Ona jest blizej Silden niz Geldern. Jak sa wodospady idziesz od nich w lewo i powinienes trafic ;) Dla pocieszenia dodam ze sa tam 4 cieniostwory :D
Pytanie namber 2:
Mag Ognia, nie pamietam jak sie nazywal. Urzeduje w chatce obok Grimboll'a (szamana). Gdy wchodzisz poludniowym wejsciem do Geldern to jest po lewo.
 

Wiechec

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
7
Do ruin doszedłem :] THX. Ale ten mag ognia gadał przedtem ze mną i kazał mi coś zrobić i wtedy on namówi ludzi do walki z orkami. Tylko nie pamiętam co mam zrobić. Bo żadnego zadania nie mam ;/
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Musisz pogadac z Grokiem. Wtedy idziesz do Maga Ognia, mowisz mu ze w zamku nie maja pucharu ognia i wyskakuje ci zadanko "Wypedz orkow z Geldern". Mysle ze wtedy bedziesz juz mogl isc do Torna i powiedziec mu ze znalazles ludzi ktorzy cie wspieraja. A jesli nadal u niego nie bedzie takiej opcji dialogowej to zrob to po wyzwoleniu miasta.

~Pozdrawiam
Filip3k
 

Wiechec

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
7
Problem w tym że Grok mnie atakuje jak chce z nim gadać. Mówi:
-Złe wieści
-Nie będę dalej ryzykował. Wszystkie podejrzane mory zginą.
albo coś w tym stylu. :eek:
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Na twoj ostani problem bylo juz tyle pisane na forum, ze to tragedia poprostu jest! Wyzwoliles za duzo miast spod niewoli orkow. (Tylko dzisiaj pisze juz to 2 raz...:/) Co do zadania, mysle ze w takim wypadku jest niewykonalne.

~Pozdrawiam
Filip3k
 

szeryf99

New Member
Dołączył
24.11.2006
Posty
8
kurde a ja nie moge dalej znalesc tych ruin moze ktos na mapie zaznaczyc bede wdzieczny
 

Wiechec

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
7
To jest na idealnie na północ od Geldern i idealnie na zachód od Silden.
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(Wiechec @ 26-11-2006, 09:39) [snapback]128229[/snapback]

Problem w tym że Grok mnie atakuje jak chce z nim gadać. Mówi:
-Złe wieści
-Nie będę dalej ryzykował. Wszystkie podejrzane mory zginą.
albo coś w tym stylu. :eek:




Poza Ardeja ( która musisz wyzwolić ) możesz jeszcze spoko wyzwolić Cape Dun i Monterę.
Możesz też uwolnić Gothę ( o dziwo nie liczy się jako wyzwolone miasto jeśli "zabijesz" Demona bez ruszania Orków ) - znaczy nie liczy sie u Orków
Każde następne wyzwolone miasto to atakują cie jak tylko zobaczą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom