Geforce 5500

Status
Zamknięty.

DukE

New Member
Dołączył
10.12.2005
Posty
24
Lord_Bethrezen ... pokaż mi w wymaganiach gdzie pisze, że do gry w Gothica III jest wymagany Pixel Shader 3.0 ? :/ Zanim coś następnym razem napiszesz sprawdź sobie czy to co wpisałeś jest prawdą. Z tego co zrozumiełem po przeczytaniu
twojego ''mądrego'' posta Gothic będzie chodził tylko pod GeForcy( z Shader 3.0), a pod radki to tylko te najnowsze, czyli od x800 w zwyż ... LOL
 

DukE

New Member
Dołączył
10.12.2005
Posty
24
Lord_Bethrezen ... pokaż mi w wymaganiach gdzie pisze, że do gry w Gothica III jest wymagany Pixel Shader 3.0 ? :/ Zanim coś następnym razem napiszesz sprawdź sobie czy to co wpisałeś jest prawdą. Z tego co zrozumiełem po przeczytaniu
twojego ''mądrego'' posta Gothic będzie chodził tylko pod GeForcy( z Shader 3.0), a pod radki to tylko te najnowsze, czyli od x800 w zwyż ... LOL


Sorki ... napisało mi się 2 razy, bo miałem lagi
sad.gif
PLX NIE DAWAJCIE MI WARNA
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
O lol. Duke
Wejdztu i sam zobacz, że G3 będzie obsługiwało Pixel Shader 3.0. Pisze tam jak byk, że "będzie obszernie użyty".

Ja wcale nie twierdze, że nowsze radki będą obsługiwały Pixel Shader 3.0. Ja napisałem, że chyba radki z serii X!!!! Nie jestem pewien co do 9800. I jak już masz coś komuś wypominać i obrażać to sprawdź pierw czy nie pisze on prawdy.

Pozdro!!

Ps. Ogólnie to mi się wydaje, że G3 powinno chodzić pod kartami, które mają Pixel Shader 3.0. Jeżeli kogoś moim postem wprowadziłem w błąd to przepraszam(nie tyczy się DukE'a
dry.gif
)
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Pixel Shadery 3.0 obsługują radeony z serii X1000 (X1300; X1800 itp.) Co do ich obsługi przez Gothica 3, to myśle, że na pewno będzie opcja ich wyłączenia, tym bardziej, że tak naprawde jakość grafiki jest mało widoczna w porównaniu z shaderami 2.0 (wręcz prawie niezauważalna
tongue.gif
). Ja jestem spokojny
wink.gif


pozdro
cool.gif
 

DukE

New Member
Dołączył
10.12.2005
Posty
24
Właśnie ... będzie obszernie użyty, a nie wymagany
tongue.gif
! Jeżeli twoja karta obsługuje ten Shader to będziesz cieszył się wspaniałą grafą , ale grać można będzie napewno bez użycia Shadera 3. Gucio jest duża różnica między 3.0, a 2.0

PS. Skończmy tę kłótnie
biggrin.gif
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Ja też sądze, że powinniśmy skończyć te kłótnie.(tak nawiasem mówiąc to z mojej srony przepraszam). A co do Gucia to rzeczywiście nie przeszło mi przez myśl, że może być możliwość wyłączenia Pixel Shader 3.0(No ale nie koniecznie bo skoro panowie z PB robią gre z takimi wymaganami to może być tak, że się nie da). Pozdro i sry za off topa!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom