Gdzie znaleźć Beliara powiem wam...

Status
Zamknięty.

Nakatumi

New Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
11
Otóż tak... Znalzłem miecz Beliara przypadkowo. (Nie jet to Urizel!) Kiedy odnalazłem królową pełzaczy, znęcałem się nad nią waląc w nią z krótkiego łuku, a ona nic tylko się trzęsła. Po chwili włączył się tryb rozmowyi jakieś niemieckie napisy! (Chyba była to mowa królowej) Wybrałem jadną z opcji. Brzuch królowej się jakby rozdarł i wyleciał z niego miecz. Miecz Beliara! Krolowa jakby w topiła się w posadzkę i zniknęła!

Miecz Beliara:

obrażenia: 130 + jakby dodatkowy atak kiedy się nim długo sieka wrogów. Rozświetla się!

W. siła: 100
zręczność: 65

A więc długo musiałem czekać żeby go wypróbować...

Bajer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:
 
A

Anonymous

Guest
QUOTE Otóż tak... Znalzłem miecz Beliara przypadkowo. (Nie jet to Urizel!) Kiedy odnalazłem królową pełzaczy, znęcałem się nad nią waląc w nią z krótkiego łuku, a ona nic tylko się trzęsła. Po chwili włączył się tryb rozmowyi jakieś niemieckie napisy! (Chyba była to mowa królowej) Wybrałem jadną z opcji. Brzuch królowej się jakby rozdarł i wyleciał z niego miecz. Miecz Beliara! Krolowa jakby w topiła się w posadzkę i zniknęła!

Miecz Beliara:

obrażenia: 130 + jakby dodatkowy atak kiedy się nim długo sieka wrogów. Rozświetla się!

W. siła: 100
zręczność: 65

A więc długo musiałem czekać żeby go wypróbować...

Bajer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Czyli to samo co Uriziel (chyba). Albo robisz se jaja albo nie wiem. Też waliłem do niej z łuku a żednej gadki nie było.
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
czekamy na save lub lepiej screena.
i proszę nie pisać już postów w stylu "niemozliwe", "daj screena" w tym temacie. czekamy na odpowiedź i tyle.
 

Innos

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
58
A ma ktos seva przy tej krolowej bo ja nie ama a sobie sprawdze na własnej "skórze"
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Kolejna plotka, ale screen mi wystarczy. Poza tym raczej wątpię- silnik gry chyba nie byłby w stanie wygenerować czegoś takiego (rozdarty brzuch i wylatujący miecz)...
 

NedvedSTU23

Member
Dołączył
19.9.2004
Posty
84
Jak pierwszy raz ją rozwalałem to męczyłem się chyba 20 min. i nic się nie włączyło!!!!!!!1111 :cry: To mi wygląda na ścieme! :evil: ! A jeśli to prawda to udowodnij to!!?
tongue.gif
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
No nie, znowu??? Albo ten avatar jest dość rozpowszechniony, albo Dawid ma parędziesiąt żyć...

A miecz- powtarzam, dopóki nie zobaczę, dopóty nie uwierzę i będę miał to za zwykłą plotę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom