Gdzie Znaleść Ognisty Miecz

Status
Zamknięty.

Mafioz

New Member
Dołączył
3.8.2007
Posty
2
Jestem na początku gry ale podobno gdzieś na samym początku można znaleźć/kupić ognisty miecz. Nie wiem gdzie on jest, a przydałby się ponieważ jest dużo lepszy niż zabójca orków a ma małe wymagania...
Wiecie gdzie on może być? jestem w cape dun dla informacji.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Nie polecam. Nie dość, że wygląda kiepsko to dźwięk, jaki wydaje może spowodować atak szału po dłuższym graniu. :D

No, ale jak tak to można kupić od kowala w Reddock. Tylko trzeba mieć farta, bo to jest losowo generowane. Czasami ma a czasami nie.

Pozdro.

EDIT: PO CO DWA TEMATY? I w ogóle nie ten dział.
 

Szmajl

Member
Dołączył
18.7.2007
Posty
35
Ja ognisty miecz kupiłem w Ardei u kowala. Ale i tak go nie używalem. Polecam ci długi miecz, go też można gdzieś na początku gry znaleźć/kupić tylko nie pamiętam gdzie. ;)

Pozdrawiam.
 

dw7

New Member
Dołączył
2.8.2007
Posty
8
Ja kupiłem go u orka w Monterze. Ale musiałem najpierw wczytać kilka razy grę i kupiłem 2 :lol:. Dźwięk jest dość irytujący ale za taką cenę nic lepszego z takim damagem nie kupię.
 

Resheph

New Member
Dołączył
20.7.2007
Posty
29
ja tam nie miałem nigdy z tym mieczem problemu... zawsze mogłem go prawie wszędzie dostać jakoś dziwnie :D
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
CYTAT(Chmielu @ 04-08-2007, 19:35) [snapback]149569[/snapback]
a u którego orka jesli mozna wiedziec?

Jeśli się nie mylę to Ognisty Miecz można kupić u Thoreka (orkowego kowala), który jest obok Sanforda.
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
na odgłosy jakie wydaje niema co wybrzydzać, jakby niebyło to do pewnego czasu jest to najlepszy miecz jednoręczny jaki można zdobyć ;] Ja go kupiłem w Okarze u kowala (również generowane losowo) ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom