Gdzie Są Serca Shamanów.

Status
Zamknięty.

Gorlik

New Member
Dołączył
4.8.2005
Posty
22
Niemoge znaleść serc które sniący wyrwał shamnom, gdzie one so już przeszłem praktycznie całą swiątynie, chodze tak z tym Urizielem i nic.
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Dobrze, powiem gdzie to jest. Nie podałeś niestety gdzie jesteś (mniej wiecej) w Gothicu, co w tym wypadku trochę utrudni sprawę. Ale powiem, jak tam się dostać od mostu, pod którym jest lawa, a na nim kręci się Ork-Szaman. Zabij szamana Orków. Przejdź przez most i idź dalej. Będziesz musiał zabić dawnego Strażnika Świątynnego. Wbij w piedestały miecze (o ile masz wszystkie) i idź dalej. Będą tam trzy wrota, a to najbardziej na prawo prowadzi do Śniącego, kilkunastu nowicjuszy, Cor Kaloma i Strażników. Pogadaj z Xardasem i "odwiedź" najpierw wrota, w których nie ma śpiocha, bo tam będą przydatne mikstury. Po zabraniu z tych dwóch wrót wszystkiego idź powalczyć z Strażnikami Fanatycznymi. Wszystkich z tego pomieszczenia, zarówno Cora jak i Nowicjuszy oraz Strażników możesz zabić tylko Urizielem. Po zabiciu Strażników oszalały Cor Kalom coś tam do Ciebie powie i zaczniecie walczyć. Zabij Cora, niewątpliwym utrudnieniem będzie to, że Cor walczy Prokinezą, a Śpioch rzuca kulami ognia (dosyć dużymi) gdy to zrobisz Nowicjusze Cię zaatakują. Ich też zabij. Potem zobaczysz koło Śniącego pięć czy tam sześć miejsc, w których są serca. Otwórz je i przebijaj serca. Wtedy nasz śpioch zostanie wygnany z tego świata.
 

Nadja

Member
Dołączył
17.7.2005
Posty
130
Są one w pomieszczeniu, w którym Cor Kalom przywołał demona. Śniący stoi na platformie, podtrzymywanej przez Kapliczki (takie filary). Trzeba poprzebijać je mieczami, które należały do szamanów.
 

Gorlik

New Member
Dołączył
4.8.2005
Posty
22
Dzięki za pomoc, to mam nadzieje że ma jeszcze te bronie shamnów.
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
QUOTE (Gorlik @ 09-08-2005, 09:34) Dzięki za pomoc, ale o jakich mieczach muwiłeś bo ja mam tylko Urizjel.
Chodziło mi o zepsute miecze Szamanów. Nie da się nimi walczyć, ale tylko nimi można przebić piedestały i serca Szamanów.

Sorry za krótki post.
 

Gorlik

New Member
Dołączył
4.8.2005
Posty
22
Czemu wszyscy wnikają w krutkie postu tego to ja nierozumiem, ale teraz już wiem przynajmniej co z tyli mieczami mam zrobić(Szczeże to niesą mieczye tylko laski), to zaraz wejde tam i zabije śniącego.
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
1. Krókie posty najczęściej są nielegalne.
2. Mieczami przebija sie serca.
3. Zamykam topic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom