Gdzie Są Dwuręczne Bronie ?

Status
Zamknięty.

sroka321

New Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
6
Hej ludzie mam problem. Szkole się w dwuręcznych broniach, ale nie wiem, gdzie można kupi jakiś miecz dwuręczny (wole miecze od toporów). Dacie może jakąś listę osób sprzedających takie broń :)
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Można znaleźć w miastach odbitych od orków. Nazywa się chyba Miecz Dwuręczny, ew. w kryjówkach buntowników. Sporo z nich można też kupić, ale najlepszym sposobem jest odnajdowanie skrzyń. Z tego co pamiętam jest ich 48, są rozłożone po całej mapie, gdzie, znajdziesz w temacie z mapami. W każdej nowej skrzyni znajdziesz coraz to lepszą broń, albo przepis nań. Ostatnią jaką można znaleźć będzie Gniew Innosa - najlepszy mieć w grze, ale tego raczej nie zdobędziesz podczas szkolenia...
 

edik

Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
124
Mam parę pytań więc: gdzie mogę kupić katanę ? gdzie mogę kupić jakąś lepszą tarczę niż tarcza paladyna i gdzie jest ten jeden bandyta bo za nic nie mogę go znaleźć ten z polowania na nagrody z Ben Erai nie ten z lwem koło Lago nie ten co na niego poluje ten koleś z grupką Assasynów w oazie tylko ten co niby jest blisko drogi on się jakoś na Y nazywa.
 

Fulcrum

Member
Dołączył
16.11.2007
Posty
32
Co do koczownika -



Jeśli nie bedzie działac to u góry to masz tu LINK.

Co do tarczy - tu masz temat ze skrzyniami, co jest w nich i gdzie są
I żeby dostać Gniew Innosa, musisz otworzyć wszystkie 48 skrzyń.
A jeśli jesteś po stronie orków, bądź podążasz drogą Beliara/Xardasa to stuknij Rhobara, ma on najlepszą tarcze w grze :). Lee może Ci z chęcią w tym pomóc!

A co do Katany to nie wiem poszukaj na Varancie (Miecz Półtoraręczny, wykuty wł. rękoma i zaostrzony ma 110 atk., a nie wymaga niczego specjalnego)

Pozdro!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom