Gdzie Mogę Się Nauczyć Wykuwać Magiczne Miecze?

Status
Zamknięty.

kopytko666

New Member
Dołączył
27.5.2005
Posty
5
Wiem, że Bennet daje mi te umiejętności, ale tylko jak jest się najemnikiem. A ja jestem strażnikiem. Prosze powiedzcie kto jeszcze uczy wykuwać lepsze miecze.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Dobar może cię nauczyć wykuwać długie jednoręczne miecze magiczne (45obr.)
inne nie możesz się nauczyć już niestety ... możesz się nauczyć tylko dwóch najgorszych (zwykły miecz i ten jeden magiczny) ! A tak wogóle to po co piszesz ! jak to jest (to co napiszałem teraz to można wyczytać w mojej tabelce) w tabelce w przyklejonych tematach !
 
Dołączył
8.1.2005
Posty
72
Jak jesteś najemnikiem to on cie nauczy wykłówać magiczne ostrza(najlepsze) a jak strażnikiem to Harad ale z tego co wiem musisz mu przynieść jakiś orkowy topór.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
QUOTE (Pogromca Śniącego @ 28-05-2005, 10:40) Jak jesteś najemnikiem to on cie nauczy wykłówać magiczne ostrza(najlepsze) a jak strażnikiem to Harad ale z tego co wiem musisz mu przynieść jakiś orkowy topór.
Co ty gadasz ?
1. Spamujesz bo przed chwilą już mu odpowiedziałem ... a jak czegoś jeszcze nie wie to mu napisałem że odp. znajdzie w tabelce bo tam zamieściłem wszytskich nauczycieli !
2. Harad może cię uczyć tylko jeżeli będziesz jego czeladnikiem bo topór orka też musisz mu przynieść żeby cię poparł u innych mistrzów z dolnej częśći miasta !
3. Harad uczywykonywać tylko samodzielnie wykutego ostrza magicznego !
4. On napisał że gra strażnikiem więc po co mu rady dlka najemnika ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom