Gdzie Jest Ten Mag?

Status
Zamknięty.

KAnu

New Member
Dołączył
6.8.2005
Posty
16
Jestem w 3 rozdziale i badam ten grobowiec orkow spotykam tego maga(imienia nie pamietam
tongue.gif
) znalazlem 2 czesci teleportu a mag mi go zlozyl i przed drzwiami byl ork a ja mialem malo zycia to zabilem go jakims zakleciem i mam bardzo malo many to ja tym czarem wyczerpalem i nie moglem uzyc teleportu wiec poszedlem do nowego obozu kupilem miksture many wracam do grobowca a tam juz tego maga nie i kapa
dry.gif
przeszukalem caly gobowiec bez skutku
mad.gif
wiec co mam zrobic????
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Tak się dzieję, kiedy zostawisz Maga w tyle. Po prostu znika. Moim zdaiem najlepszy sposób, to wczytanie poprzedniego savea. A mane przecież możesz uzupełnić też roślinkami. Nie są konieczne do tego miksturki
dry.gif
. Możesz także isć przed siebie i dojść do miejsca, w którym Baal Lukor dostanie fioła i on wtedy powinien się automatycznie przy tobie pojawić (ja tak robiłem z Gornem i raz nawet z Lukorem).
Pozdrawiam.
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
tak szczerze to baal lukor nie powinien zniknąć. poza tym jak sie go zostawi w tyle to albo biega bez sensu albo wraca do jaskini w której go się spotyka pierwszy raz. ja jak grałem w G1 to kilka razy zostawiałem go na Cmentarzysku orków poszedłem gdzieś sobie, wróciłem a on sobie jest. myśle że on nie powinien zniknąć albowiem może to ja mam coś nie tak z grą.




pozdrowienia
 

Potulak

New Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
14
Zgadzam sie z "Cisu" powinienes uzycz teleportu i podejsc do tego jakby ołtarza i on sie pojawi i oszaleje. Jest tez mozliwosc ze poprostu kiedy wszedles na cmentarzysko orków to on sie gdzies zablokował i nie moze do ciebie przyjsc. Mozesz sprobowac jeszcze wyjsc z cmentarzyska i wejsc spowrotem,moze pomoze

Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom