Gdzie Jest Stara Kopalnia?

Status
Zamknięty.

RETNAH

New Member
Dołączył
3.11.2005
Posty
17
Musze iść do starej kopalni, gdzie mam porozmawiać z Janem. czy ktos ma podpisana mapę, bo mam mape ale tam nic nie jest podpisane!
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Idziesz do kartografa (imienia nie pamiętam) jest on blisko balla (nie tego co jest na targowisku). Każesz mu dać mapę i koniec, tam jest oznaczone gdzie jest kopalnia. Później kup sobie szkic
tongue.gif
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Dziwne, że masz problem z tak błahym problemem jak ten. Jeśli jednak jesteś początkujący to zwracam honor. No to jest to prosta droga. Jak idziesz do Nowego Obozu po takim drewnianym moście to zamiast w prawo widzisz prosto i cały czas tą drogą i potem już jak po sznurku. Nie właź do lasu tylko idź obok kamiennej ściany. To tyle mam nadzieje, że pomogłem.

Lord Sado pisaliśmy razem.
biggrin.gif
 

BOND

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
96
diego jak ci zleci zadanie "test zaufanie" powie ci zebys poszedl do kartografa (ma na imie graham)znajduje sie obok polnocnej bramy i obok jednego bala. da ci on mame z dokladnie zaznaczona kopalnia,jesli to ci nie pomoze wyjdz polnocana brama przejdz przez mostek i skrec w lewo do lasu.przejdz sciezka i po wyjsciu z lasu idz prosto az zobaczysz drewniane palisady,skrec w prawo i do przodu. witamy w kopalni:)
 

SługA_BeliArA

New Member
Dołączył
23.9.2005
Posty
2
Ian jest w głównym szybie. Musisz zejść na dół, ale zanim zejdziesz i zagadasz do niego, polecam zrobić następujące zadania: pogadać z kopaczem Spipesem, który poleci Ci odciągnąć Aarona od swojej skrzyni (musisz mu powiedzieć, że Ian go woła i że nie wiesz, po co). Wtedy Snipes da Ci 10 bryłek i zapyta się, czy chcesz kupić klucz do owej skrzyni (już nie pamiętam, za ile, ale chyba za 40 bryłek). Wtedy opróżnij skrzynie i zejdź na dół i sprzedaj Aaronowi jego własny klucz. Będzie nieźle wnerwiony, ale też nieźle Ci się to opłaci. Potem idź do Ulberta i też go odciągnij. Potem idź do Asghana i kup klucz do skrzyń (za 50 bryłek). Wróć do szopy i opróżnij skrzynie. Potem idź tam, gdzie spotkałeś Aarona, gdy mu sprzedawałeś klucz. Zagada do Ciebie. A ten koleś. Który stoi twarzą w kierunku ściany, to Ian.
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Da ci to kartograf Graham taki laps trzeba mu pogrozic zeby nie palcic ale ja mu zapłacilem szkoda mi go bylo potem daje mape i mamy zaznaczona droge. Wbijamy sie do kopalnii i zlazimy na dół az znajdziemy Janka:p:p Mówimy mu ze Diegolina nas przysłał i daje nam liste z dostawi.Potem idziemy dio Laresa i zgarniamy PD od niego potem do Diego i zgarniamy PD od niego potem jeszcze raz do laresa i kolejne PD zaplusowalismy w ten sposób sobie Nowy Obóz.
 

RETNAH

New Member
Dołączył
3.11.2005
Posty
17
Dzięki, dzięki Chlopaki
biggrin.gif
Już bylam w kopalni
smile.gif
dzieki wam
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom