Gdzie Jest Lee?

  • Thread starter Sccaty
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
S

Sccaty

Guest
Jestem w IV rozdziale i zostałem wygnany ze Starego Obozu( wcześniej byłem strażnikiem i cieniem). Teleportuje sie do Saturasa i mówi cos o Xardasie... bla, bla, bla i mówi mi żebym poszedł do Lee i został przyjęty do najemników. Dobra ide tam gdzie zawsze jest Lee i Co?? Nie ma go!!! Czy to bug czy gdzieś poszedł? W statystykach( domyślnie
cool.gif
, tam gdzie ta siła poziom itp. jest brak gildi, więc mogę przyłączyć się do najemników, tylko niewiem gdzie jest Lee. Pomóżcie!!
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Hej! Taki temat już był... Ale, że nawet nie jesteś zarejstrowany, i napisałeś dość długiego posta, to Ci na niego odpowiem, ale na przyszłość używaj "Szukaj"
sad.gif
.

Lee, o ile się nie mylę powinien stać na moście (bramie) prowadzącej do Nowego Obozu, (ta, którą obżera
biggrin.gif
topielec spod tamy...).
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Pamiętam, że w pewnym rozdziale Lee szedł sobie koło tamy Nowego Obozu, zobacz tam. Jeśli go nie będzie w jego jaskini ani na tamie, to masz niestety buga
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
. I musisz sobie poradzić z kodami.

PS. Znowu mnie ktoś wyprzedził
biggrin.gif
tongue.gif
.
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Tak w IV rozdziale on jest napewno na tamie po tym jak ciwe wyrzucili i saturas mowi ze mozesz dolaczyc do najemnikow to lee jest na tamie gdzie stal homer
 

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
LEE Jest z tego co wiem na tamie i tam tobą gada i jesteś w najemnikach też z początku miałem trudności ze znalezieniem generała lee ale potem poszedłem w kierunku ryżowego księcia patrzę na tamie a tam lee no i gitara!!
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Ja nie wiem jak nie mozna lee znalezc jak by sie chcialo ci poszukac to wystarczy ze wyjdziesz w NO a co ja mowie na pola ryzowe pojdziesz i juz masz lee poprostu sie nie chce i tyle mysle ze temat do zamkniecia.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Lee stoi na moście w którym na początku spotykamy gości który zbudował tame i każe nam zabić Topielca z pod tamy !! Lee właśnie tam stoi i będzie cię zadręczał sowimi czasami jak spędził je z Robharem jako jego najlepszy człowiek !! Lee także ci powie że Zemści sięna Robharu II
smile.gif
 
Dołączył
3.6.2005
Posty
30
jak powiedzieli moi poprzednicy lee jest na tamie tam gdzie stał homer jakbyś nie wiedział to ta tama jest koło chaty ryżowego księcia i używaj opcji szukaj
mad.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom