Gdzie Jest Kurt?

Status
Zamknięty.

gerlah

New Member
Dołączył
3.3.2007
Posty
3
Niejaki Kurt ma jeden z ognistych pucharów. Sęk w tym,
że gdy Karlen mnie prowadzi przez przełęcz do Varantu nigdzie nie ma tego Kurta. W skrzyniach przy bandytach również nie ma pucharu. Jeszcze na złe Karlen nagle wchodzi w skałę. Brak mi 12 -stego pucharu i nie wiem jak go zdobyć. Może ktoś zna jakiś sposób, nadmieniam że mam już 11 pucharów. Czy można skończyć grę bez tych pucharów?
 

Jedajec

New Member
Dołączył
15.3.2007
Posty
20
Puchar jest albo w ciele skorumpowanego Paladyna albo w ktorejs ze skrzyn. Gre mozna skonczyc bez pucharow, jednak bedzie to duza strata expa.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Powiem szczerze że nigdy nie spotkałem się z takim bugem.12 puchar powinnien być w ciele Kurt'a który pilnuje wraz z bandytami przełęczy.Ma on "częściowy"pancerz paladyna.Jeżeli go tam nie spotkałeś to albo masz jakąś bete Gothica albo straszliwy bug który zdarza się raz na 1000 razy.Albo po prostu zrób ponowne zainstalowanie lub poszukaj czegoś na ten temat w internecie.No właśnie duża strata xp,a jak nie to znajdź kod na te puchary.

Pozdrowienia,xnx
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Puchar musi być przy nim, jak go zabiłem to pożyteczne rzeczy to miecz pala, tarcza pala, ognisty puchar <_< A w skrzyniach szmelc jak zawsze :blink: Co do bugów to spewnością jest on bardzo prawdopodobny, ja żeby dostać puchar od niewolnika z Montery musiałem go pobić ... :unsure: Nie ma gier doskonałych ale bugi w Gothicu to czasem dramat :angry:
 

Dragonair

New Member
Dołączył
5.1.2007
Posty
10
w sumie w pewien sposób itak sie nie skonczy tego zadania z pucharami bo nie ma 12 paladynów chociaz 12 to frijoft z klanu ofnia ale on nie gada na temat pucharu
 

gerlah

New Member
Dołączył
3.3.2007
Posty
3
W przełęczy sprawdziłem wszystkie skrzynie dwa razy, pokonałem wszystkich bandytów ( wśród nich nie było Kurta) i opróżniłem im kieszenie. Niestety nie ma pucharu. Spróbowałem zdobyć go kodem ( do tej pory nigdy nie stosowałem kodów), ale jakoś mi nie wychodzi. Na konsoli jak wpisuję to nie widać tekstu. Może ktoś wie co jest grane. Najważniejsze, że ukończę gra bez tego zadania.
 

Jedajec

New Member
Dołączył
15.3.2007
Posty
20
za slabego masz kompa na konsole. musisz stworzyc jakies tam 2 foldery o konkretnych nazwach a wszystko bedzie ok( wiecej info znajduje sie na stronie glownej w dziale kodow)
 

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
siemka
by znalezsc kurta wez ze soba po rozmowie karlena a cie zaprowadzi do niego,
uwazaj bo on nagle niekiedy wylatuje na karlena lub na nas nra
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom