Gdzie Jest Kamien Przodkow Ejnara ?

Status
Zamknięty.

nyga16

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
15
mam taki problem bylem w grobowcu ejnara przeszukalem caly grobowiec dookola tez i nie moglem znalezc ;/ moze ktos wie gdize jest ?
 

Mierzwus

New Member
Dołączył
2.8.2005
Posty
24
jak sie nie mysle co do tych imion, to w miescie na przeleczy do nordmar jest asasyn ktory ma ten kamien w skrzyni, pobijesz, bierzesz klucz i kamien. potem idziesz na nordmar i przy ognisku spotkasz normarczyka. on tam mowi o tym kamieniu itp. dajesz kamien, a potem sie okazuje zebys zabral od niego ten kamien.

moge sie mylic co do imienia tych pradawnych
 

nyga16

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
15
nie mylisz sie bo zostal mi ostatni kamien wiec to na pewno ten :) :D
 

Schulz

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
89
mowiac scislej: Tom w Faring poprosi Cie o zdobycie dla niego Prezentu Alego. Ali - tak wlasnie nazywa sie owy asasyn. tym prezentem jest, jak latwo sie domyslec, Kamien Przodkow Ejnara. i teraz pozostaje tylko okrasc Alego z klucza badz pobic go, w kazdym razie ze zdobytym kluczem udac sie do jego chatki, zabrac z kufra poszukiwany przedmiot, zyskac szacunek w Faring, dac przedmiot Tomowi, ktory odda Ci go jesli zyskasz szacunek mysliwych no i wreszcie udac sie z Kamieniem do Normarczyka siedzacego przy ognisku nieopodal przeleczy, imie jakos na "R..."
ufffff
pozdrawiam
 

harhow

New Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
17
mam problem co do tego kamienia : dostalem od Toma ten kamien a potem poszedlem do typa przy ognisku zaprowadzil mnie do tej jaskini wybilem wszystko co tam zylo a potem zorientowalemn sie, ze tenze czlowiek nie oddal mi kamienia a potem sie rozplynal, nie wiem gdzie jest wie jest moze kod na ten kamien??
 

Schulz

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
89
Rathgar jest teraz obok chatki Pedara, jesli nie mozesz tam trafic to spojrz na mapke zarzucona w Imageshacku w jednym z sasiednich tematow

pozdrawiam
 

harhow

New Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
17
tak teraz znalazlem ale nie ma zadnych opcji do rozmowy i co moze pobije go i wtedy otrzymam kamien?? a jest wogole takie cos jak kod na kamien ejnara??
 

kridek

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
23
QUOTE(harhow @ 29-11-2006, 20:44) [snapback]128674[/snapback]

tak teraz znalazlem ale nie ma zadnych opcji do rozmowy i co moze pobije go i wtedy otrzymam kamien?? a jest wogole takie cos jak kod na kamien ejnara??



mam podobny problem ale ale! Ja nie moge znaleźć tej chatki! :((((( nienawidze nordmaru pod względem "zróżnicowania terenu" xD tak samo z grobocami, znalazłem jakiś stoje wręcz na krzyżyku nic nie ma! Potem patrze w góre a tu jakas ogromna góre i znowu przedzieram sie przez XXX mobków szukam wejścia wrrrr! - taki offtopic trochi sry :p podzieliłem sie wrażeniami...
A co do kodu na ten kamień to osobiście go nie znalazłem ale możesz spróbować KLIK
 

nyga16

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
15
powinienes porozmawiac z ratgharem przed oczyszczeniem jaskini ale mysle ze jak go pobijesz to wyciagniesz z niego kamien :D "zasejwuj" :p i sprawdz :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom