gdzieś doszłem

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Nie wiem co trzeba zrobić na statku jest chyba 2,3 no i jeden z imieniem.Jeszcze nie jestem na dworze Irdorath (czy jak się tam pisze) mam go odnaleźć.Hagen jest z paladynami i czeka na zapasy (jestem jeśli to coś zmienia paladynem) a xardasa nie ma .księgę (o tym dworze przeczytałem i znalazłem jakieś rzeczy [nie pamiętam jakie]) już mam. :shock: CO TERAZ MAM ZROBIĆ??????????????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?:
 

Mac

New Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
27
He, ja bym pogadał z pyrokarem, następnie załatwił sobie kapitana (Jack, Torlof, Jergen-albo podobnie), skompletował załogę (co najmniej 5 towarzyszy) uzyskał Akt okrętowy i wsiadł na stateczek, poszedłdo kajuty kapitana, obejrzał filmik, pogadał z towarzyszami po dopłynięciu na Dwór Irtorath, następnie... sam zobaczysz
biggrin.gif
 

windoo

Member
Dołączył
25.12.2004
Posty
277
Proponowałbym znaleźć załogę i kapitana na statek tylko tego ci potrzeba proponuję Lee, Gorn, Lester, Milten, Diego, Bennet i wybierz jeszcze ze dwóch, a na kapitana możesz wziąć np Joe (z portu potem w latarni), Torlofa (przed domem onara)
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Są szanse, że popełniłeś pewien błąd - ja siedziałem z godzine, aby wpaść o co chodzi - z tej książki, którą przeczytałeś wypadły przedmioty - między innymi mapa, którą MUSISZ przeczytać, aby Ci się dziennik zaktualizował... wtedy trochę się pozmienia w rozmowach i idziesz szukać kapitana, a potem załogi...
 

Saper

Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
83
to nie z ksiazki mapa wybadla tylko mapa byla w tajemnej bibliotece. ale jak mowi moj poprzednik, trzeba ja przeczytac
 
A

Anonymous

Guest
Mam kapitana,ale gdzie jest biblioteka (ta tajemna)
 

Pagenafein

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
31
Ta "tajemna" biblioteka jest w podziemiach klasztoru. Musisz zagadać z Talamonem i przekrecic lampę w pomieszczeniu, którego on strzeże. Schodzisz na dół i sobie rozwalasz potworki, a następnie czytasz wszystko co tam jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom