Gdy Nudzi Się Wam Na Lekcjach

Status
Zamknięty.

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Moimi pomysłami na nude na lekcjach jest :
dotysowac wagonik ( na ławce zazwyczaje jest narysowana lokomotywa pod którą jest napisane "jezeli się nudzisz to dorysuj wagonik" i zazwyczaj jest około 100 wagoników.)
SMS
Znam kolesia który przynowsi sobuie taki mały telewizorek 5,5 cala nakłada słuchawki i se ogląda telewizje(ja jeszcze teko nie probowalem
tongue.gif
)
Posiadam PSP(playstation portable) to sobie gram pod lawką
Rysuje sobie
i tyle...


Pozdro
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
Na technice wyzywam nauczycielke,a takto udaje mądrego i gadam z kolegami;D

Równie dobrze mogłeś nic nie pisać =.=' - Oz
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Gdy nudzi mi się na jakiejś lekcji , a najczęściej jest to lekcja religi (bez urazy)
to zaczynamy wraz z kumplami wyprawiać przeróżne rzeczy. Niekiedy jest to gra w karty, statki , lub gra w Prince of Persia na telefonie kolegi (unikam kryptoreklamy telefonu komórkowego ). Inni głupie osoby z mojej koledzy puszczają między sobą samolociki z papieru. Ja natomiast spisuję bardzo ciekawe i interesujące prace zadawane przez Panią mgr. od J.Polskiego.
Pozdro!!!!!!!!!!!
biggrin.gif
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Żadko się zdarza żebym się nudził na jakiejkolwiek lekcji, a to dzięki mojej niezbyt normalnej klasie. Aczkolwiek jeśli już zdarzy mi się nudzić, to po prostu wyjmuje sobie z plecaka jakąś książke którą tego dnia wziąłem do poczytania w autobusie i czytam, kątem oka sprawdzając czy nauczyciel nie patrzy. Zdarza mi się też rysować, ale że nie wychodzi mi to za dobrze, częściej uciekam się do książki.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Ja kiedy nudze się na lekcjach (a to zdarza się często
tongue.gif
) wyciągam kartkę i ołówek i rysuję-grafiti,jakies komiksy i karykatury nauczycieli a potem chwalę się kolegą no i koleżanką i wszyscy mówią Tomek ty masz talent a ja na to skromnie -eee no pewnie że mam a co:D.ewentualnie gadam z kumplem/ami o jakieś pierdołach np zielonych skarpetach (jeszcze mi się chce śmiac kiedy cobie to przypominam
biggrin.gif
).
 

KluSeq

New Member
Dołączył
6.9.2005
Posty
17
Ha! Fajny temacik... JA to se rysuje albo wkurzam nauczycieli głupimi odgłosami które wydaje.... miendzy innymi, jakis pierd albo pisk. Jazda jest bo wtedy wykrecam sie ze to ttelefon a wtedy baba np od angielskiego do mnie z textem... to wylacz go>>> hehe głupia ....... wiecie co mam na wysli:D??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom