GD czy nowy świat?

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Mmm tak myśle gdzie tu sie udac ;P bo wlasnie mam wybor jestem w 2 rozdziale i moge udac sie do nowego swiata albo gd :-D i nie mam pojecia gdzie ;p? Tzn wiem co mnie czeka w gd ale nie mma pojecia co jest w nowy wiec tam czy tu?
smile.gif
 

masta

Member
Dołączył
14.1.2005
Posty
313
Radzę ci iść do nowego świata, bo
1)prawdopodobnie jesteś zbyt słaby, żeby iść do GD
2)kiedy będziesz wychodził z GD, spotkasz poszukiwacza, a oni są strasznie trudni do pokonania
 
A

Anonymous

Guest
tT
smile.gif
mam 11lvl i wlasnie MUSZE ISC do gd bo okazalo sie ze pobieglem do harpi, a nie z ornamentem
smile.gif
truno sie mowi ;], ale jestem magiem ;-) i chyba sie zaopatrze w jakies 'thinki' co chronia od ognia keep it real
smile.gif
.
Pozatym ile xp jest za poszukiwaczA?^__^
Przeciez grajac hero ranged.. wystarcdzy daleko stanac i biegac i strzelac, a jak sie konczy mana to poprostu odbiec
tongue.gif
 

masta

Member
Dołączył
14.1.2005
Posty
313
Za poszukiwacza jest chyba 180 xp. Ale nie radzę atakować poszukiwacza, bo jeśli cię trafi, to na chwilę jesteś unieruchomiony. A tak ogólnie, to z taką rzeczą radzę ci wejść na chat, a nie pakować ciągle te same rzeczy na forum. Tyle.
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
JA bym ci radzil isc do GD ..tam powybijac jakis orkow nabij levele..ale ..nie zobic zadania z dowodami
tongue.gif
(bo wtedy zaczyna sie 3 roz i sa cii **** poszukiwacze
tongue.gif
)
 

Dawid89

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
70
...ja poszedłem najpierw do GD i zrobiłem "dowody" i teraz mam przerąbane z tymi ****** poszukiwaczami
tongue.gif

...radze na początku iść do Nowego Świata a potem dopiero do GD :!:
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Na poczatku z malym level nieidz do Jarkendaru tylko do GD wybij ta,m troche i wroc do Jarkendaru
tongue.gif
(ale nieprzechoc zadanie *dowody*)
 

Dawid89

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
70
QUOTE wybij ta,m troche
...chyba bardzo troche, narazie to tylko jakies wilki, zębacze, polne bestie, krwiopijcy i troche innych słabych przeciwników, a przed większością trzeba uciekać
 

masta

Member
Dołączył
14.1.2005
Posty
313
To prawda, nie da sobie rady z jednym orkiem, a że prawie zawsze występują w grupach, to w ogóle nie ma żadnych szans. Nawet stadku zębaczy by nie dał rady, najwyżej jednemu smoczemu. Tam jest zbyt niebezpiecznie, bo prawie wszystkie zadania wymagają posiekania się z kilkoma orkami, no może oprócz "torby Kerolothe" i tego Iana, kowala.
 

Dawid89

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
70
QUOTE \"torby Kerolothe\"
...ta misja i tak jest dopiero w IV rozdziale :!: :!:
...i wątpie też żeby sobie poradził ze smoczym zębaczem :!: :!:
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
GD czy nowy świat

No właśnie ze smoczym zębaczem ja na 30 levelu miałem wielki problem z pokonaniem jednego , a on ma 11 level, aha i za poszukiwacza jest 300 doświadczenia , a nie 180.
A co do tego gdzie lepiej pójść to proponuję iść do nowego świata , ja sam jak grałem poszedłem na 11 levelu i nie miałem większych problemów,a jak już wróciłem to miałem 19 level więc lepiej idź do nowego świata.
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Idz lepiej do nowego swiata. W GD czeka cie tylko WIEEELKAAAA armia orkuff
biggrin.gif
i duzo gonienia, malo walki. jak masz slabom postac to idz zdecydowanie do Jarkendaru(nowy swiat)
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Zalezy kim grasz..jak najemnikiem i straznikiem to idz do GD po te pare PD i lepsze zbroje..
 
A

Anonymous

Guest
MMM z orkami sobie poradze
wink.gif
zebacze? normalne rozwalam spokojnie, a smocze jak podbiegnie to zamrazam i wiadomo ;P ( quest od galla spokojnie zrobilem)

No ale jak juz napisalem wyzej chyba napsailem MUSZE isc do gd
smile.gif
^__^ lares mi 'zajebal' ornemnt
smile.gif


300xp TT to rzeczywisicie sa mocne tT Nie ma co tamto ale wychodzac z gurniczej doliny trafiasz na jednego potem tele do xsardasa, a potem to mozna biegac tak ze cie nie widza
biggrin.gif
przez pola łaki ;p
 

garret_2006

New Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
17
zdobą jak najwyższy pioziom w khorinis i idz do nowego swiata bo jak będziesz wychodził to będziesz mniał Szpon Beliara a z tą bronią to z łatwością pokonasz Poszukiwaczy bo nk są cholernie mocni
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom