Gc 2008 Forsaken Gods

Status
Zamknięty.

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Na początku newsa miałem dość mieszane uczucia, choć były one bardziej negatywne, ponieważ myślałem, że ZB będzie to taka NK, ale bez nowych terenów. A tu się okzauje, że upłynie dwa lata od końca GIII, co mnie bardzo cieszy, a zarazem ciekawią mnie losy kontynentu :).
Jednak 20-25 godzin, to trochę mało :wacko:. Chyba, że na sam główny wątek, bo jak mamy jeszcze raz odwiedzać te wszystkie miasta, to raczej roboty nam nie zabraknie. No chyba, że twórcy większość NPCów i lokacji zrównają z ziemią... ;).


Pozdrawiam.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Super ! mnie także ciekawią losy kontynentu no i Beziego. Tylko trudno będzie zrobić jedną fabułę do 3 zakończeń. Ale pewnie sobie poradzą.
Tylko jedna rzecz jest smutna: gdzieś na necie czytałem, że te 20-25 h to będzie jak wykonamy wszystkie zadania :( .
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
fajnie że bedzie na games convetion dobrze jak udostępnią trailer lub gragmenty filmowe z gry
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Wspaniale :) Wreszcie sie dowiemy jaki bedzie los naszego Beziego. Ale musze przyznac ze to bedzie krotki dodatek. Co to jest 25 godzin? Ja na gothicu 3 potrafilem spedzac 7 godz. w roku szkolnym. Ale mysle ze to
i tak bedzie hit.
 

juran

New Member
Dołączył
13.7.2008
Posty
8
CYTAT(Kacperex @ 20-08-2008, 16:57) index.php?act=findpost&pid=193240
Jeszcze 3 dni przed nami, mam nadzieje, że wiecej niusów nam powiedzą na temat dodatku.


chodzi o to ze za 3 dni premiera dodatku bo nie rozumiem troche ??
a nigdzie nie moge znalezc daty premiery wiec z tad moje pytanie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom