Garsc Problemow W Arcania

Status
Zamknięty.

DrReaper

New Member
Dołączył
27.10.2011
Posty
2
Witam. Juz dawno kupilem gre itp.

Juz przy instalacji krew mnie zalewala bo niby CDProjekt napisale ze jakby pasek ladowania instalacji stanal w miejscu to gra sie nie zawiesila tylko nie widac procesu ladowania sie. czekalem 3h i wrescie sie instalnelo. Pelen podekscytowania gra bo gralem juz w wszystkie gothic-i a nawet w risen . edellscrollow itp bo lubie ten typ gier to juz po pierwszej minucie gry kolejny krwotok z nosa. Pada deszce to tylko niebieski ekran widze. Np wejde do karczmy to wszyskich widze wyjde z karczmy niebieski ekran znow. Tak jakby padala tam ulewa rodem z najwiekszego filmu katastroficznego. musialem czekac az deszcze przestanie padac. To jeszcze nie koniec bledow. Jak juz wydostalem sie z rodzinnej wyspy na kontynent to zauwazylem ze jakis nowy rodzaj trawy tam rosnie. trawa wisi w powietrzu dzrewa rowniez, lekko myszka na dol to trawa lezy normalnie na ziemi lekko rusze myszka trawa szybuje w gore jakby sama chciala azeby ja zyrafy zjadly. Nic nie widac jak sie idzie bo korzenie trawy caly widok zalaniaja, moge przez sciany przechodzic jak sam Hoedus Mevus :D
Na szybko sciagnelem pierwszy lepszy patch jaki znalazlem na google bo szukac mi sie nie chcialo ale bez efektow
MOglby ktos podac link do dokladnego patcha lub wogole czy to jest problem gry (bo moj brat w polsce ma te same problemy) Pytam sie jak wydawca mogl wydac na rynek tak niedokonczona gre. Z pewnoscia nie jest to ze wzgeldu na konfiguracje komputera. Podaje skrocona konfiguracje (i nie jest to wymyslona konfiguracja jak mi juz na paru forum napisali, mieszkam i pracuje w NL od kilku lat wiec postanowilem sobie kupic jako milosnik gier dobry sprzet na kilkadzoesiat lat wiec prosze darowac sobie glupie komentarze)

plyta glowna - INTEL D5400XS
procesor - 2x Core 2 Extreme QX9775
karta graficzna - 2x Radeon HD 3850 TurboX IceQ3
pamiec - 4GB 667MHz DDR2 FB DIMM ECC 2x2

dobry sprzet na kilkadzoesiat lat - trochę przesadzone to raczej ;)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Zainstaluj Patch 2.1 i wszystko powinno śmigać. Dla pewności zaktualizuj sterowniki grafy

http://www.cdprojekt.pl/support/game/3063/ArcaniA_Gothic_4/files

Problem trawy i deszczu likwidował hotfix, który zawiera się w patchu 2.1


dobry sprzet na kilkadzoesiat lat - trochę przesadzone to raczej ;)

A co do sprzętu to, jestem podobnego zdania. Sprzęt jak sprzęt. Nie wzbudziła nadmiernych emocji u mnie ta konfiguracja. . Grafa biedna. Proc wypas. I tyle :)
 

DrReaper

New Member
Dołączył
27.10.2011
Posty
2
A co trzeba wpisac w polu nazwa uzytkownika i haslo bo wyskakuje mi

Podaj nazwę użytkownika i hasła dla ftp://ftp4.cdprojekt.com


jak klikam na sciegnij patch 1.2

P.S1 - Nie tam patcha 2.1 tylko 1.1 i 1.2
P.S2 - Jak na tamte czasy 4-5 lat tamu to byla wypas karta ;D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Ble faktycznie chodzi o patch 1.2 nie 2.1. Takie moje przejęzyczenie.

Eee nie mam pojęcia jakie hasło. Z liku który podałem klikasz na patch1.2 i automatycznie ci wyskoczy możliwość pobrania.

Już prościej się nie da. Kliknij w link

http://www.cdprojekt.pl/files/get/835/Patch
 

Troten

New Member
Dołączył
23.2.2011
Posty
64
A teraz jedyną kartą na 5-6 lat jest nVidia GTX 560 Ti Platinum :p 1099zł + zasilacz ok. 700W, karta potrzebuje oddzielnego chłodzenia.
Ja bym tam jeszcze posprawdzał wszystko w opcjach etc., bo tam może być coś źle ustawione, zmniejsz detale może?
Znów chcę polecić GameBoostera (patrz: przypięte)

Sry za refresha:p Może koledze się przyda, albo innym gdzieś w przyszłości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom