Garp

Status
Zamknięty.

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
No więc gramy po raz trzynasty, a może szesnasty w Gothica 1, ale mało pewnie kogo to obchodzi, więc przejdę do rzeczy, z którą się podczas tych gier nie spotkałem.

Mianowicie: jestem w Starej Kopalni, mam znaleść gniazdo pełzaczy, ale wpierw miałem przynieść koło żebate Ianowi. Idę do bocznego szybu, eksterminuję pełzacze i biorę koło zębate. Ale obok tego rozdrabniacza leży ciało kopacza Garpa :blink:. NIGDY wcześniej go nie widziałem, a leży "na widoku". Nie mam zainstalowanych żadnych modów do GI itp. itd. W ekwipunku też nie miał nic specjalnego.

Moje pytanie: czy da się go uratować? skąd się tam wziął? czy może zlecić nam jakieś zadanie czy coś podobnego?
Pytam z czystej ciekawości ;).


Pozdrawiam.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Jeśli dobrze pamiętam (choć nie grałem w Gothica ze dwa lata) to była to normalna postać, z którą można było porozmawiać. Bodaj opowiadała nam o orku, który pracuje w kopalni, że niby raz próbował uciekać, a straż go złapała itd. Natomiast to, że NPC był martwy to najwyraźniej sprawka pełzacza. Przeważnie jeden wkradał się tam (z bocznego szybu) i zabijali go strażnicy. Widać tym razem zdążył sobie jeszcze „zjeść” kopacza, a potem dostał w czapę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom