Garfield KOMIKS By Keczer

keczer

Member
Dołączył
4.9.2004
Posty
88
Hejo a oto mój pierwszy komiks i pierwsza część tego komiksu:

Garfield Komiks By Keczer

Część I

kom17vd.jpg

kom25wx.jpg

kom30qv.jpg

kom43fc.jpg

kom50yn.jpg

kom65kv.jpg

kom73mh.jpg

CDN.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Może być, nie będe krytykował bo sam nie jestem dobry w tworzeniu ale ten komiks przypadł mi do gustu, co znaczy że jest dobry
tongue.gif
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Extra lubię Garfielda i dla mnie komiksy są zawsze fajne(nie licząc tych babaskich) dlatego ++++++++ :!: :!: :!: :!: :!:
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
Bardzo fajne lubie komiksy 8) . Także nie będe krytykował bo ja to wogóle nie mam talentu do rysowania :?
 

dRaiser

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
92
A mi się zupełniue nie podoba, wybacz, Keczer... NIe ma tu garfildziego humoru i wogle takie nijakie.... A, i moglbys SAM (jak ja) robić komixy, a nie tak...
 

George*

Member
Dołączył
1.12.2004
Posty
124
Tak samo jak dRaiser skrytykuje ten komiks... nie tyle ze nie ma w nim garfildziego humoru, ja w nim zadnego humoru nie dostrzegam. Mi garfield zawsze sie kojarzył z kotem cierpiącym, na nadwagę, ciagle myślącym o jedzeniu i o tym jakby tu 'uprzyjemnić' zycie jego psiemu kumplowi. A tu no cuz komiks jaki jest kazdy widzi i kazdemu sie co innego podoba...
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Mnie sie też nie podoba, wogóle mnie nie śmieszy, odrazu po przeczytaniu naszła mnie myśl, że to robione było na odwal się z nudów, pozy Grafilda ciagle się powtarzają, wyszukałes w necie pare obrazków, skleciłeś jakoś tło i dodałeś chmurki z napisami(jeżeli nie, no to cóż, ale taka myśl mi sie nasuneła), sorry, ale ten komiks Ci wogóle nie wyszedł, tak przynajmniej uważam
 

Ares

Member
Dołączył
17.10.2004
Posty
371
może nie było śmieszne ale nawet fajne rób dalej takie komixy ale z sensem bo ten był raczej bez sensu
 

keczer

Member
Dołączył
4.9.2004
Posty
88
Ej no ale tam jest mały wybór- tylko 5 postaci, tylko 5 pomieszczeń (razem z dworzem nocą i dniem, ale tak właściwie to tylko kolor ściany), nie mogę lodówki, 3 rzeczy itd. To nie jest takie łatwe!
 

Geodale

New Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
20
Phew, korzystasz z jakiegoś programu... nie pamiętam nazwy tylko... W każdym razie zgadzam się ze wszystkimi krytykami dotyczącymi komiksu, gdyż lubię Garfield'a a to wcale do niego nie pasuje...

PS. Ulubiona piosenka Gafielda?
,,Do fitness club'u nie chodzę, bo jest mi nie po drodze,
co ma być to będzie,
Lasaghne znajdę wszędzie...''' Itd. Fajne???
 

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
Nie podobało mi się. Mogłeś zrobić komiks o tym jak Garfield idzie coś zjeść i mu przeszkadają albo coś takiego.
 
Do góry Bottom