Garbus

Status
Zamknięty.

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Witam

Ostatnio bawiąc się w Gothicu 2 NK wleciałem na kodach na dach biblioteki w pustynnym kanionie. Ku mojemu zadziwieniu odnalazłem tam prawdziwą karoserie zardzewiałego Garbusa o.0 Ktoś domyśla się po co to zostało to tam umieszczone? Jakieś racjonalne wyjaśnienia :p ? Mi nic nie przychodzi do głowy.
 

Krzychu1992

Member
Dołączył
14.10.2010
Posty
128
Hmm według mnie nie ma co wyjaśniać..
Easter eggs twórcom Gothica się nudziło więc pokazali swoją twórczość xD
Ja tam nie wiem czemu oni zrobili to akurat w takim miejscu ;p
Ale pewno dlatego że ci co grają na kodach i tak mają zabawę popsutą to jak znajdą to niech cieszą gały xD
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
A zobaczyłeś kartkę na tym garbusie?
Pisze tam (UWAGA SPOILER!):

[background=black]"Zawsze chciałem zrobić grę o samochodach"
Jeden z twórców chciał kiedyś samochód w swej grze i go otrzymał ;)
[/background]
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
hmmm tego nie widziałem gdzie to niby pisze?
A co do wyjaśnienia to chodzi mi o takie racjonalne wyjaśnienie ze siatą gothic np. tak jak można wyjaśnić skąd się wziął śniący tak pomyślmy skąd się wzial garbus :D
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Taka mała karteczka na samochodzie, poszukaj a znajdziesz ;).
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
nie che mi się instalować gry i ustawiać jej tak aby ruszyła na win7 ;)
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Hymm....Ta zardzewiała karoseria garbusa to pozostałość po bardzo zaawansowanej starożytnej kulturze która zamieszkiwała niegdyś te ziemie :p
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Tak, najprawdopodobniej nazywała się Piranha Bytes. Jej artefakty wciąż można dostać w internecie i księgarniach na stoisku z grami ;p
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
hymmm.Jest też pewna historia że orkowie pracowali tam nad super tajną bronią najnowszej generacji która przechyliła by zwycięstwo w wojnie na ich stronę.. ;p Być może ta stara karoseria to "Wunderwaffe" nad którą pracowali zniewoleni przez orków ludzie.. widać wiele znaków po których można wywnioskować że orkowie prowadzili tam swoje tajne badania ;p Przecież te wszystkie zagłębienia w kanionie i dziury wyglądają jak dziury po bombach :D Pewnego dnia w poszukiwaniu informacji o tych wydarzeniach poszłem do biblioteki miejskiej w obozie bandytów, jeden starzec powiedział mi abym kierował sie stroną światła, nie wiedziałem o co mu za bardzo chodzi.. Zaciekawiony wróciłem o północy w tajemnicze miejsce i nagle dostrzegłem dziwne jasnoniebieskie światło na południu, byłem ciekawy co to mogło być i gdy już dotarłem stało sie coś niesamowitego , dostrzegłem orka który z nieprawdopodobną prędkością przemierzał kanion :D to było niesamowite przeżycie, ale nagle coś się stało , jego maszyna w dziwny sposób się zatrzymała, zdziwiony ork wyszedł ze swej dumnej maszyny i otworzył jakiś mały zbiornik ,dopiero po minucie skapnąłem się że zabrakło mu paliwa :D
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Dzięki że mi to wyjaśniłeś.Jesteś moim guru. Btw.co jarałeś?? :D też chce :p
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Napij się najlepszego mleka z biedronki i zobaczysz skutki uboczne :p albo zrób sobie koktajl bananowy , no i do tego dodaj Młot lou ,bagienne ziele , ognisty gulasz hymm.. i co tam jeszcze.. i tego no.. szybkiego śledzia :D i polecam też wołowine w czekoladzie :D hehe . Ale po tym koktajlu bananowym to naprawdę dziwnie jest , tylko bez tych wszystkich ziół itp ;D składniki koktajlu to mleko, kawa no i oczywiście cukier i banany , kiedyś z nudów wymyśliłem też swój własny napój ale zapomniałem już przepisu :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom