Game Over

Status
Zamknięty.

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Ja myślę, że Bezimienny pokona całe zło panoszace się na kontynencie, i przezyje
biggrin.gif
. Wątpię w to, ze powstaną kolejne części gry, ale jestem pewien, ze Gothic III zakończy się w przeciwień stwie do pierwszej części o wiele lepiej
cool.gif
. Uratuje świat przed złem, dojdzie do bogastwa, i stanie się potężny
laugh.gif
.

Pozdrawiam...
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
wink.gif
Pokonać to pokonać bo to na sto Procent że bezi pokona zło a potem zdechnie bo co będzie robił ale nie stanie się Strażnikiem Równowagi co to nie.
 
E

Evil

Guest
Moim zdaniem w G3 fabuła nie dojdzie jeszcze do końca, bezimiennemu nie ude się do końca pokonać zła i ostateczna walka między dobrem i złem odbędzie się w G4 i właśnie w czwórce bezimienny zginie. Taka jest moja wersja pzdr ppl.
 

Bennetis

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
350
to że bedą magowie jest chyba prawdą a to że gothic 3 bedzie ostatnia tesz szłyszałem.. ale może być ostatnią częscią g3 ale powstaną dodatki do tej częsci i będzie kolejna częśc np g3:zemsta wrzoda"
smile.gif
)))
atak na serio to myślę ż skończy się g3 rozwalając świątynie beliara
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Mi się wydaje że jednym z zakończeń będzie to że bezimienny i armia robara pokona orków i znieszczy pozostąłe świątynie beliara.Albo bezimienny przejdzei na złą storne mocy i obali żądy robara i zniszczy wszystko co nie wyznaje beliara.
 

Wiedźmin Dragover

New Member
Dołączył
28.6.2005
Posty
24
Coż możliwe że przejdziemy na strone Beliara mój kolega opowiadał mi coś o tym.
Mówił że będziemy mogli wybrać!
Coż zapowiada sie ciekawie ale...
Jeśli w G3 będzie do wybory TAKA opcja to oznacza że będzie to ostatnia
część Gothic (TYLKO NIE TO!!!!) a to byłby koszmar!
Jednak czas pokaże i wszystkiego się wkródce dowiemy...
Pozdro.
biggrin.gif


Dragover
 

kostek.kostek

New Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
21
QUOTE (QPer @ 17-06-2005, 21:10) Eee tam, niemal każda historia kończy się happy endem. W tym przypadku nie może być inaczej
smile.gif
. Bezimienny pewnie wznieci powstanie, które przyczyni się do wyparcia orków z kontynentu i ponownie pokona siły zła (oczywiście z udziałem swoich nieocenionych kompanów) przywracając rządy prawości. Ciekawy jestem, czy gra skończy się wyjawieniem imienia Bezimiennego... Jak wy myślicie?
Ja mam takie same zdanie że albo siły zła sie zjednoczą i pokonają zło ,
albo orkowie pokonają wszystkich ludzi(jakby tak było to pewnie kilku by zbiegło)...


POZDRO
wink.gif
 

doggy

New Member
Dołączył
8.5.2005
Posty
7
Ja mam wielka nadzieje, że w G3 dowiemy sie cos o przeszlosci bezimiennego, miedzy innymi: dlaczego zostal wrzucony do kolonii?, no i oczywiscie jak ma imie. Jeśli chodzi o zakonczenie to wydaje mi sie ze PB zrobi nam niespodzianke i historia zakonczy sie w nastepnych czesciach Gothica. Pozdro
biggrin.gif
 

fankaRPG

Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
67
masz racje po raz nastepny siekacz..........przeciez o nastepnych czesciach np.gothic 4 czy cos takiego to mo zna pomarzyc.........pewnie zrobia inna gre na wzor gothica.......tak samo z tymi magami ziemi itp.nie wiem czy beda ale po co ich az tylu??

------------------

niech beliar ma sie na bacznosci!!
bo wnet zniszcze jego wlosci!!
 

Grabix

New Member
Dołączył
21.6.2005
Posty
21
Ej siekacz mógłbys sobie nie przywlaszczać moich pomysłów jak spojrzysz kilka postow ponad tym swoim o starosci to zobaczysz mój w którym to właśnie napisałem. Normalnie debil
Grzeczniej proszę... - D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom