Game Over

Status
Zamknięty.

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Jak myślicie... jak zakończy się Gothic III ??

Mam dwie wizje zakończeń:
-Pierwsza z nich to zjednoczenie sił wszystkich armii ludzkich i pokonanie zła.
-Druga to zwycięstwo orków i przejęcie całej Myrtany przez orków oraz ostateczne pokonanie ludzi.

Piszcie tu swoje pomysły...
biggrin.gif


PS: Pamiętajcie, że nie można wykluczyć, iż Gothic III będzie ostatnią częścią
cool.gif
 

QPer

New Member
Dołączył
9.6.2005
Posty
20
Eee tam, niemal każda historia kończy się happy endem. W tym przypadku nie może być inaczej
smile.gif
. Bezimienny pewnie wznieci powstanie, które przyczyni się do wyparcia orków z kontynentu i ponownie pokona siły zła (oczywiście z udziałem swoich nieocenionych kompanów) przywracając rządy prawości. Ciekawy jestem, czy gra skończy się wyjawieniem imienia Bezimiennego... Jak wy myślicie?
 
M

Millten 30

Guest
QUOTE (QPer @ 17-06-2005, 21:10) Eee tam, niemal każda historia kończy się happy endem. W tym przypadku nie może być inaczej
smile.gif
. Bezimienny pewnie wznieci powstanie, które przyczyni się do wyparcia orków z kontynentu i ponownie pokona siły zła (oczywiście z udziałem swoich nieocenionych kompanów) przywracając rządy prawości. Ciekawy jestem, czy gra skończy się wyjawieniem imienia Bezimiennego... Jak wy myślicie?
smile.gif
Akurat w gothic 3 można przejść na strone innosa albo też beliara.I nie zawsze gra musi kończyć się happy endem.

Khalid mam dokładnie takie same wizje.
 

QPer

New Member
Dołączył
9.6.2005
Posty
20
Z tymi orkami w G3 to jest niejasna sprawa. Przecież zawsze walczyliśmy z nimi ima sie to teraz tak nagle zmienić. Moim zdaniem jest w tym jakiś haczyk (coś ala działania konspiracyjne wewnątrz oddziałów wroga). Myśle, że w najodpowiedniejszym momencie gry po prostu zdradzimy (jako Bezimienny) siły zła z orkami na czele - zniszczymy zło w zarodku. Oby...

p. s.
Ja mimo wszystko wierze w ten happy end
tongue.gif
!
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Po pierwsze dlaczego nie walczylismy w g1 i g2 po stronie orkow i sil zla otoz walczylismy tylko nie bylismy swiadomi
bo w g1 xardas zly nekromanta nas wyslal do sniacego i juz walka po stronie zla w g2 tez xardas nas wyslal zabic smoki nawet w NK walczylismy bronia beliara i sie do niego modlilismy ale tam nie bylo duzo nekromantow orkom pomagalismy UR-SHAK i Tarrok ale nie bylo tego duzo nie bylo tez nekromantow a tu w g3 pojawiaja sie wyspy poludniowe i krainy polnocy gdzie mieszkaja orki a na wyspach poludniowych nekromanci wiec teraz mamy sie do kogo przylaczyc w g1 tez bylismy nekromanta.
pozdro
biggrin.gif
 

Kosa

Member
Dołączył
27.5.2005
Posty
63
mi sie wydaje ze wszyscysie zjednocza i orkowie zostana pokonani no w wiekszosci przez naszego bezimiennego chyba wiekszosc z nas grajac w g2 wybilo cale oblezenie orkow w gorniczej dolinie pozdro:p
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
zjednocza sie pokonaja orkow i zlo bezimieny zginie ale w 4 przywroca go w jakis cudowny sposob do zycia;)
 

Lord Maniek

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
177
Uważam ,że nieistotne będzie czy będziemy po stronie innosa czy beliara to i tak pokonamy zło ,będąc po stronie beliara przy końcu gry fabuła i tak pokieruje nas w strone innosa aby bezapelacyjnie zniszczyć zło chyba ,że twórcy zrobią IV czść na co licze.
 

Chitos

Debile
Dołączył
14.6.2005
Posty
50
Ja sądze że będzie Gothic IV!Było by w deche!!!Co do ,,Happy End'u".......będzie na pewno!!!W G1 był,w G2 był,w G2:NK był,a w G3 będzie!Co do śmierci Bezimięnnego.....nie umrze...wkońcu to nie dramat-fantasy,nie?
Uważam że ludzie obronią się przed Orkami.....ale może panowie z PB nas zaskoczą???




Pozdrawiam
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Ja mam takie propozycje:
- Bezimienny zostanie krole bo Robhar II zginie
- Niszczymy Swiatynie Beliara
- Hordy orkow podbijaja Myrthane

To narazie wszystko co mi przychodzi do glowy, ale napewno cos jeszcze wymysle
biggrin.gif



Pozdrawiam
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Według mnie G3 zakończy się zależnie od tego jak będzie grać , oto moje wizje:

- pod dowódctwem Xardasa pokonujemy wysłanników Innosa(Paladyni , Magowie Ognia)
- wraz z Lee pokonanie armii królewskiej
- pod dowodzeniem Robhara , pokonanie orków
- przyłączenie się do magów wody i wraz z nimi pokonanie wysłanników Beliara lub też jak pisał Lord Bezimienny zniszczenie świątyń Beliara.

Może być wiele zakończeń i jak wiadomo bedziemy mogli zakończyć grę na kilka sposobów , a jak to już napisałem moje wizje powyzej , ale i tak wszystko zależy od twurców gry.
wink.gif
 

Jutu

New Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
5
Według mnie G3 nie skończy się happy endem ponieważ "mam taką nadzieję" jeśli powstałaby 4 nie mieli by tematu na fabułę. Napewno nie wygnay orków na ich ziemie bo niemielibyśmy z kim walczyć w następnych częściach.
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
biggrin.gif
Już jest oficjalna zapowiedz G3 na necie poszukajcie na www.gry.com.pl tam będzie wszytko opisane ale ja uważam że zakończenie będzie takie:

1-Bezimieny Pokona zło i Myrthana z Nordmarem ruszą na Orki i zgniotą je.

2-Bezimieny przejdzie na strone Beliara zabijająć Najpierw Ur-Shaka a potem Xardasa i wtedy Orkowie ruszą na Myrthane i zgniotą ją z Powieschni ziemi.
 

Grabix

New Member
Dołączył
21.6.2005
Posty
21
Wydaje mi sie że Bezimienny pokona w ostatecznej bitwie Beliara i Śniącego (którego wcześniej przywołał Xardas). Póżniej Bezimienny pójdzie wyrónać rachunki z czarnym magiem. Niestety okaże sie że oko innosa miało na Bezimiennego jakiś beznadziejny wpływ, który sprawi że będzie sie on szybciej starzał. Pod koniec gry wróci on do górniczej doliny w Khorinis, gdzie zginie walcząc z resztkami orków. Ludzie wygrali z orkami a Bezimienny (w postaci anioła) stał sie strażnikiem równowagi.
dry.gif
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Ja osobiście bym chciał aby Gothic 3 był ostatni i główny bohater by poległ. Po prostu zginął. Wiem, że wielu się ze mną nie zgodzi, ale jak dla mnie trzy części Gothica wystarczą bez problemu. Są przecież inne gry. To była pierwsza wersja...

Druga..pokonuje zło (być moż Xardasa) czyli tak jak w poprzednich częściach.

Moim zdaniem raczej będzie moja druga wersja.
 

Cor Angar =*

New Member
Dołączył
20.6.2005
Posty
19
Fajnie by było gdybyś w G3 dotarł do Robara II i razem z nim walczył przeciwko jakimś orkowym przywódcom ale on uciekł by na wyspy południowe i tam chciał odprawić prastary rytułał zniszczenia i ty szybko musisz mu w tym przeszkodzić... ( Ach ta fantazja trochę mnie poniesło ale spoko historyjka...)
tongue.gif
 

fankaRPG

Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
67
a mi sie wydaje ze to juz ostatnia czesc bo piranha bytes sie postarala(z tego co wiem) i ze bezimienny umrze,bo przeciez nawet jakby zyl to jakby wszystkie zwierzeta,potwory i orki wyrznal to co by robil??zabijal ludzi??....................

-----------------------------

niech beliar ma sie na bacznosci!!
bo wnet zniszcze jego wlosci!!
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
laugh.gif
Nie no to lekie przegięcie że Bezi stanie się Straznikiem Równowagi to poprostu nie do pomyślenia ale uważam że Bezi umrze że starości bo Oko Innosa miało jakiś Uboczny Wpływ na niego nie to że się starzał a że odbierało mu powoli resztki życia i za ileś tam dni umrze.
 

fankaRPG

Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
67
masz ciekawy pomysl na zakonczenie siekacz..............chociaz watpie zeby bezimienny umarl z powodu skutkow ubocznych oka innosa,mi sie wydaje po prostu ze jak bedzie walczyl z xardasem to xardas go zabije,moim zdaniem xardas bedzie dla niego za potezny............
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Moim jednak zdaniem Bezimienny na pewno wygra z Xardasem
tongue.gif
i z nim na pewno stoczymy te ostatnia walke :] , bedzie to pojedynek rowniez dwoch bogow ;] , jestem ciekaw jak nam tym razem pomoze innos i za posrednictwem kogo ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom