Galeria

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Siemka,

Jak widzicie, nasz portal posiada bardzo ładnie i ciekawe skriny przedstawiające Risen.
Część z nich jest stara, ale kilka obrazów to prawdziwe perełki. Co myśicie o tych skrinach?

Jak dla mnie grafika jest kapitalna. Ciekawie prezentuje się fauna i flora, postacie dopracowanie, świat pełen detali. Wkurza mnie tylko podobieństwo do gothica 3. Widzicie kowala? Toż to te same ruchy, albo teleportacja? Jakby żywcem wycięta z Gothica 3 ;)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Tia, starych nawyków trudno się oduczyć. Czerpią z poprzednich części to co im w nich wyszło najlepiej. A że grafika w G3 była ciekawa, to z niej ciągną. Szkoda, że jednak wyglądu facjat nie poprawili. Dalej są jakieś takie niedorobione :/
No ale ogólna grafika na plusik. Nowe technologie robią swoje. Szczerze mówiąc, to nie wiedziałbym chyba, które screeny są z której gry, gdyby przedstawiono mi te z Arcanii i te z Risen nie mówiąc które przedstawiają którą produkcję.
No ale jaka maszynka pociągnie to ma maksa? Ja się dalej łudzę, że mój staruszek pociągnie to na średnich ;p.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No ale jaka maszynka pociągnie to ma maksa? Ja się dalej łudzę, że mój staruszek pociągnie to na średnich ;p.

Wszystko zalezy od tego jak z optymalizują kod gry. Jak zrobią to tak jak polacy przy CoJ to będzie śliczna gra o stosunkowo małych wymaganiach.
A wiemy, że PB ma kłopoty z optymalizacją.... ^^
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Wszystko zalezy od tego jak z optymalizują kod gry. Jak zrobią to tak jak polacy przy CoJ to będzie śliczna gra o stosunkowo małych wymaganiach.
A wiemy, że PB ma kłopoty z optymalizacją.... ^^
Wydaje mi się, że Prototype też był dobrze zrobiony, ja na mojej słabej maszynie ciągnąłem go na rozdzielczości HD ready.
Gothic 3 powinien był ich czegoś nauczyć, zrobili kupę w którą nie dało się grać z kompem rodem z kosmosu. Jeżeli tutaj zrobią to samo to 50% ludzi nie tknie tego nawet patykiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom