Galeria

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Oto jedne z moich lepszych pracek :D
Oceniajcie, i jak kto chce to niech może poprosi o cóś :p Może coś tam zrobię :D


KOD
http://img98.imageshack.us/img98/251/syg1kopiaey4.png

(nie przypomina wam to pracy kogoś :p)


KOD
http://img402.imageshack.us/img402/8895/av1kopiafx6.png



KOD
http://img408.imageshack.us/img408/3904/av2kopiauj8.png



KOD
http://img113.imageshack.us/img113/4060/syg2kopiafk4.png



KOD
http://img86.imageshack.us/img86/9013/godkopiake8.png



KOD
http://img84.imageshack.us/img84/6144/sygkopiaap5.png



KOD
http://img135.imageshack.us/img135/9013/avekkopiawm1.png



KOD
http://img504.imageshack.us/img504/1218/avekkopiang4.png


Jest tego jeszcze więcej ale na razie tylko tyle :D
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Pierwsza praca wymiata.... Pytasz czy przypomina kogoś pracę? A owszem, przypomina mi racę evenementa dla Godfathera... Praktycznie nie mam zastrzeżen, no może jedno, ale to tylko moja mała sugestia... Chodzi mi o postać - mogła by być troszeczkę większa :p Za tą pracę należy Ci się 10/10 - jest to (chyba) Twoja najlepsza jak dotąd praca, ale mam nadzieje, że za jakiś czas będą one jeszcze lepsze od tej :p

Avek też okey, tło fajne, ale znowu ta postać... Po prawej jest tak jakby ucięta, dlatego powinna być większa, aby zakryć to :p 9/10

Drugi avek mi sie nie podoba :p Postać jest przezroczysta - i dobrze... Ale dało by się to zrobić w inny sposób, bo tutaj po protu na jego twarzy dziwnie wygląda te tło - ma na głowie wrota... Wiem, że o to Ci chodziło, ale g mnie nie wyszło :p 5/10

Następna sygna też bardzo ładna... Ale, mam "ale" :p Tym razem chodzi mi o napis :p Mógłby mieć jakiś blask w kolorze tła :p Ogólnie spoko, g mnie 7/10 :p

Sygna z Godfatherem... Nie pasuje mi coś :p Za mało wykorzystanej przestrzeni.. Można było powiększyć trochę to "logo", a samą postać przesunąć trochę w prawo... A "logo' byłoby wyśrodkowane... Wtedy wg mnie było by git :D 5/10

Sygna dla Kraver'a... Podobnie jak z sygną Godfather'a... Za dużo miejsca zostawionego na sygnie... Wg mnie znowu można by było powiększyć trochę tą czarną część tła, a co za tym idzie powiększyć napis :D A i pistolet mógłby być większy :p Np. jakby wychodził z prawego rogu i krew wylewałaby się z lufy na dół sygnaturki :D Dla mnie byłoby doskonale...5/10

W avkach dla Kraver'a nie ma co za bardzo oceniać, nie jest to praca z renderem ani nic - po prostu taka abstrakcja :D Samo w sobie bardzo ładnie wygląda :p

Tyle z mojej strony... Gratuluję talentu.

Pozdrawiam, Daria
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
1. Zdecydowanie najlepsza z twoich prac jakie pokazałeś na forum. Rzeczywiście, bardzo przypomina pracę evenementa dla Godfathera. Z początku zastanawiałem się jak będzie wyglądało na białym skinie. I niczego sobie. Najbardziej spodobał mi się napis. Sam nie wiem dlaczego. Zajmuje dużo miejsca itp. Drugą sprawą jest tło. Dla mnie niczego sobie. Bardzo ładne. No i dobrze wycięty render. Dam 9/10, bo zawsze może być lepiej : )
2. Tu trochę gorzej. Szczególnie render.. Mogłeś nadać mu takiego blasku jak to na sygnaturce. Komponuje się z tłem ale aż za bardzo ;]. Przyznam że mógłbyś dodać jeszcze napis. A ramka, cóż.. Niczego sobie ;p. 8/10.
3. Ta pracka, szczerze mówiąc mało mi się podoba. Nie potrzebnie dodawałeś przezroczystości na render. Jak na mój gust to jest 'nie ten teges'. Marne 5/10.
4. Tutaj przynajmniej nie dawałeś przezroczystości na postać, za co chwała Ci ;]. Ale i tak muszę się przyczepić. Szczególnie jeśli chodzi o tło. Wybrałeś tą część najciemniejszą w której niemalże nic nie widać. I napis. Szczerze mówiąc to ledwie się dopatrzyłem co tam pisze. Mogłeś dać jakiś obrys, albo po prostu zmienić kolor. No i ramka nawet niczego sobie - 7,5/10.
5. Ta praca jest taka pusta. Albo może za dużo czarnego koloru. Bo nie postarałeś się tu nawet z tłem. Po prostu dałeś czarne. Przyznać muszę jednak że dobrze wtopiłeś postać. No i napis nie wiem czemu bardzo mi się spodobał. W sumie ramka, taka prosta.. Wcale nie jest taka zła - 6/10.
6. To zdecydowanie najgorsza z wszystkich sygnatur jakie tu podałeś. Najgorsze jest tło. Tylko dwa kolory, czarny i biały. Mogłeś dać chociaż jakiś filtr, bo to wygląda okropnie. I ważna rzecz, taka pusta. Napis nawet niezły. Ale na skinie Ja siedzę na skinie Gotihc black i nie widzę tej czarnej ramki. Zdecydowanie najgorsza z wszystkich tu zapodanych prac. 3/10.
7. W sumie to taki prosty avatar. Bez żadnych renderów, tylko jakaś tam abstrakcja, napis i kontur. Osobiście mi się to w ogóle nie podoba. Taka nijaka. To samo dotyczy avatara niżej. 4/10.

Ogólnie twoje prace z początku były słabe. Ale kazdy się w końcu rozwija (patrz na moje pierwsze prace a na te co teraz robię). I ty właśnie zrobiłeś duży krok do przodu. Twoja grafika stoi na naprawdę wysokim poziomie. Życzę Ci wiecznej weny, no i nawet jak coś nie wyjdzie, to nie załamuj się. Ja oceniałem surowo. Więc nie przejmuj się zbytnio : ). Ogólnie za twoje prace mogę spokojnie dać 8/10 :)
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Tapetka ver. Armi :D
KOD
http://img294.imageshack.us/img294/7420/beznazwy2kopiagw2.jpg


Edit:
My new Tap :p


My new av
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jakaś zmiana klimatu? Już nie elfi styl?
Nie powiem ci nic fachowego na temat twoich prac z wiadomej przyczyny. Mogę tylko napisać, jak to mi się podoba.
Ten kros mówiąc szczerze to średnio mi się podoba. Jakieś takie namazane kolorki. Nie, nie przypada mi to do gustu.
Co do tych prac z pierwszego postu, to bardzo spodobała mi się sygnaturka przeznaczona dla Kravera. Niby taka prosta ale wpada w oko. Chyba zaciągnięta podstawa z Hitmana.
Także Avek i sygna w stylu, chyba, śmierci fajnie wyglądają. Tak, ze czuję się taką atmosferę... Trudno to nazwać.
Jesteś dobrym grafikiem forumowym i chwała ci za to. Bo was, grafików, nigdy tu za mało.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Skoro prosisz o ocenę to proszę:
Avatar - ojj surowo go ocenię ;]. Takie coś to w paintcie można zrobić ;p. Nie postarałeś się za bardzo ;]. Szczerze mówiąc to nie ma co oceniać. Ale za temat dam 5/10..
Tapeta: Wziąłeś jakiś obrazek, wkleiłeś render, nabazgrałeś pędzlem i na to dałeś napis ;]. Przyznaj że się nie postarałeś ;]. Słabiutko - 5/10.
Sygna (ta najnowsza) - bardzo podoba mi się kształt. Taki ładny ^^. Jednak render jest za duży. Nie widać prawie w ogóle tła. Za to napis mi się podoba. Nie duży, nie mały, a w sam raz ;]. Dam 8/10.
I jeszcze praca którą teraz masz w podpisie - Fajne tło. Nawet bardzo. Render też niczego sobie. Ale napis.. Nie widać co tam pisze.. Cóż, dam 7/10.

Pozdrawiam.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ta sygna jest zajebista... Tak mi się podoba, bo ja po prostu uwielbiam sygny o takich jakiś innych kształtach, a nie tylko prostokąty i prostokąty... Mam kilka małych zastrzeżeń... Po pierwsze mógłbyś poprawić rogi.. Bo lewy, górny przycięłeś, a innych juz nie - znacznie lepiej wszystkie przycięte by wyglądały.. :p I napis wg mnie troche zmarany... Ogólnie czcionka jest okey, ale ten napis jest taki za "twardy i ostry".. Cała sygna jest 'mięęka" i nawet ramka rozmazana a nagle taki napis... :p Mógłbyś dodać lekki, czarny obrys lub jakiś blask na około i zmniejszyć przezroczytość... 8+/10

Mam teraz prośbę, czy mogłbyś poprawic tę sygnę tak jak ja opisałam i wrzucić?? :p Chcę zobaczyć jak faktycznie jest lepiej, ale nie mam programu żadnego 'pod ręką', bo u brata na kopie siedze teraz :p
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Hmm... Coś się nie postarałeś przy robieniu najnowszego avka :p No może coś zrobiłeś na photoshopie lub gimpie, ale coś mi się nie podoba... Jeśli chodzi o sygnaturkę, to bardzo, ale to bardzo mi się podoba. Takie są najlepsze.

PS: Zmień avek na stary (ten z pędzlem xD).

EDIT:

Prace w pierwszym poście są dobre... Niektóre nawet wyśmienite :p
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Avek - wg mnie minimum Twoich możliwości... Wycięty kawałek "pani"i dodana ramka, nie napracowałeś się, a wręcz
"wyleniwiłeś"... I to jeszcze słaba jakość... Nie będę oceniać, bo dostałbyś, jak na Twoje możliwości 0 :p

Sygna... Troszkę rzuciła mi się w oczy postać, może nie tyle postać, ale jej umiejscowienie.. Zauważ, że jest trochę niżej niż dół sygny :p I wydaję mi się, że lepiej było by bez rozmazywania, ale tak też jest piękne... :D 9,75/10 :p
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Kurcze, tamta galeria mi znikła :)... No nic :p, robię nową


To było for God :p




Na przyszłość, zaznacz w opcjach wyświetlania wiecej niz ostatnie 30 dni :)

Oj, kurcze sorry :p... Jaki ja debil :D

Edit:
Maluszek


Orginał

I tapetka :D
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Ocenię te z twojego ostatniego postu:

1. Avatarek ciekawy, choć render mógł być bardziej przesunięty w prawą stronę. Tło mi się bardzo podoba. Napis dosłownie napisany maczkiem ;p. I albo jestem ślepy, albo nie ma ramki..
2. Tutaj wyróżnia się tło. Tylko nad jednym się zastanawiam.. Czy render nie wystaje poza sygnę (z prawej strony to dziwnie wygląda na dole).. Napis ''dead'' świetny : ).
3. No kurde, ja bym takiego nie zrobił : p. Ale w sumie to tylko kolorki dodaleś i wzorki xD.
4. Nie ma co oceniać :]
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
CYTAT
I albo jestem ślepy, albo nie ma ramki..


Nie ma bo nie jest potrzebna :D... Z ramką by wyglądalo głuuuuupio :p

CYTAT
Czy render nie wystaje poza sygnę (z prawej strony to dziwnie wygląda na dole)


O kurcze... Zauważylem to dopiero dzisiaj :)

CYTAT
Napis ''dead'' świetny : ).


Dziękowac, dziękować :D... Zajeło mi to jakieś... hm... 5 - 15 min :D

CYTAT
No kurde, ja bym takiego nie zrobił : p. Ale w sumie to tylko kolorki dodaleś i wzorki xD.


Racja tylko kolorki :). Bardzo łatwo się to robi, jak chcesz mogę cie nauczyć :)

CYTAT
Nie ma co oceniać :]


Silence! I kill you! 2 godziny się męczyłem :p
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
No to teraz ja.

Avek jest chyba najładniejszy ze wszystkich ;) tylko ramki nie ma, a jakby dodało się ramkę przezroczystą to by nie głupio wyglądało :p 9/10
Sygna Też nie głupia i jak As wspomniał render wystaje poza sygne :p 8/10
Co do malucha to ładnie go odpicowałeś :)
Co do tapety to się nie przyłożyłeś mogłeś więcej efektów dać a tak to to tylko jakiś pattern i napis 5/10
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Avek - bardzo ładny, wygląda profesjonalnie xD Napis jest mały, ale taki właśnie pasuje, render ładnie się komponuje z tłem... Ramka.... hmmm... Widać, że tam są "przeźroczyste plamy', więc zwykła ramka odpada całkowicie, jednak można by dać tam jakąś rameczkę 3D z 30% przeźroczystości ;)

Sygna - prawie idealna xD Jak już wcześniej było wspomniane, to wystające na dole i mam jeszcze jedną sugestię... :) Wydaje mi się, że lepiej postać by wyglądała bez tego dymu na czole... Czyli chodzi mi o to, żeby dym był tylko do ramki, a wystająca część powinna być być "czysta" ;P

Malacz - nie no zaje...fajny xD Nie mogę mówić, co tu jest źle, bo to jest taki tuning, więc to Twoja sprawa, co jak jest :p Zależy od gustu... Ale szyby zajebiste są...

Tapetka fajna xD Piękno w prostocie. Taka fajna ale dla mojego gustu za pusta :p Czcionka mi się podoba bardzo, jaka to?? ;P Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się ona z Matrix'em...

Ogólnie, to za każdym razem jest coraz lepiej... Regularnie czynisz postępy, co się chwali bardzo... Poćwiczysz jeszcze jakiś czas i już nie będzie się do czego doczepić :)

Pozdrawiam, Daria.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Mam nowego malucha... Ech... no dobra, to to jest bardziej Subaru :p



Orginał

55a97784adf81e72med.jpg


I jak? :D

Editen


Mega pomieszanie z poplątaniem... :D
 
Do góry Bottom