Gadający ork

Status
Zamknięty.

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Ja nie moge pszechodze misje z pierścieniami na rozkaz Hagena! Biegne do Herszta orka nie zwraca na mnie uwagi podbiegam do niego a on zaczyna do mnie mówić coś tam że zabije Hagena!! Zgasiło mnie! Czy wam też się tak zdarzyło?
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Sciema

Ale śćiemy walisz jak kindze. Przeszłem te misje nie raz i nigdy mi się coś takiego niewydarzyło. Nie nabijaj se bezsensownie postów bo to jest NIEMOŻLIWE. Wiem wpadne do ciebie i mi to pokarzesz napewno masz seva przy tym miejscu :p
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
TO kur... ...wa jest możliwe ork zaczą do mnie gadać jak byłem niedaleko górniczej doliny na tym małym mostku! Nie biegł do mnie więc ja do niego pobiegłem i mnie zaczepił i zaczął gadać! ( wzale nie wale kitów!) (mam savea)
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
mod

Dziwne bo mnie ten ork atakuje albo ja go :D Penie masz jakiegoś moda, albo nabijasz se posty, nie omieszkam tego sprawdzić baton więdz bierz się za C ++ i zczynaj sprawiać by ork zaczął gadać
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Tak ale zauważ że ty chyba masz pirata ,a originała to może coś zmieniać!
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Ork

Wcale bo poco przeciez porzyczałem od ciebie tą wersje. A najpierw to ja ściągnąłem grę z neta rok wcześniej niz ty ją miałęs <hahaha>
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Zaczynacie rozmawiać nie na temat. Temat brzmi gadający ork. I jeśłi wy sie wypowiedzieliście już na ten temat to sie poprostu zamknijcie. Rozmowy na gg. Bo co niektórych nie interesuje kto pierwszy miał z was gothica i jaką wersje macie.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Jak mam z nim gadać na GG jak mnie zablokował :evil: !
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
To już nie moja sprawa, ale forum napewno do tego nie służy.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Gothic

Cloone_xx to jest rozmowe na temat, dochodzimy w której wersji ten Ork mógłby gadać. A i jeszcze jedno adblokuje cię baton pod koniec budy bo wtey będe miec dobry humor
 

Pogromca zła

Member
Dołączył
13.3.2004
Posty
112
Popieram batona,sam widzałem tego orka u niego jak gadał,a teraz mam od niego tą gierke i sprawdze u siebie
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Ork

A Baton siedzi i zawija je w te sreberka [...]. Dobra niech wam będzie nie wam gada niech wam krwiopijca tańczy a wilk chodzi na 2 nogach tylko skończymy juz ten temat
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Bardzo śmieszne Reven mam dla ciebie piosenke:

Reven łobuzie wsadzimy ci hu..a w buzie! Słodkie!

PS: Widać że nie znasz całego Gothica 2.
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Gothick

Tylko że ja przeszłem Gothicka 10 razy wzdłuż i wresz, każdą jaskinie sprawdziłem więc się nie wymondrzaj bo to przeszłęs chyba raz czy 2 :p . A i mam też dla ciebie piosekne : Ane dułe raba Baton dmucha żabe [...] hehe 8) . A no niech ci będzie niech ten ork ci gada ale napewno w podstawowej wersji tak nie jest masz jakiegos mada albo dodatek
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Tylko sie nie popłacz preszedłeś gre z dwa razy a nie 10 razy!
Mam drugą piosenke: Reven frajerze zniszczymi ci gembe kastetem!

PS: Uważam że można zamknąć ten temat mimo że mi nie wierzysz!
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Gothic

Taa 2 razy ja tą gierkę przechodziłem jak ty jeszcze nosiłęs pieluchy :p
Przeszłem ja 10 razy i jak nie wierzysz to se weśc zobacz w pamięci mojego kompa ilosc przejscia gothicka :p Cloone _ xx on mnie obraża i gadda nie na temat weś albo mu ostrzeżenie albo mu usera skasuj albo go z klanu wywyal, weś mu cos powiedz !!! :D
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
I kto tu kogo obraża co! Po pierwsze ty jesteś starszy ozaledwie 3 lub 2 miesiące uważam że można zamknąć ten temat!
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Gothic

Cwelu to dzięki mnie jestes w klanei bo ty nawet e-mail nie umiałeś wysyłać ani na forum się zarejestrowac o to ja ci powiedziałęm o stronce :p . Uważam że powinyy byc wyciągnięte z tego jakies konsekwencje cloone _ xx , BoRyS co zamierzacie zrobic ???
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Reven nie wiem poco ta gadka, że mam wyrzucić i usunąć usera bo moge się rozpędzić i od razu go tobie usunąć. To, że Baton użył nie potrzebnych słów to nie znaczy, że ty też musiałeś. Tak wogle to jak już muwiłem nie jest czat i oboje pisaliście nie na temat.
Reven jeśli dalej chcesz aby Baton został usunięty z Forum i z klanu to ciebie spotka to samo. Ostrzeżęnie dostajecie obaj.
Teamt zostaje zamknięty, chociaż powinien raczej zostać usunięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom