G3 : Patch 1.75 Reinkarnacja Zwierząt ?

Status
Zamknięty.
Dołączył
25.1.2013
Posty
5
Witam, czy w G3 patch 1.75 zabijane zwierzęta zmartwychwstają po kilku dniach ? Chodzi mi o to że dość dużo kręciłem się po świecie i zabijałem wszystko na mojej drodze. I później znów idę w tych okolicach i pojawiają się zwierzęta których nie powinno być gdyż jestem pewny że już nie żyją .

Więc czy zwierzęta zabite po jakimś czasie znów się pojawiają . A może nadal istnieje możliwość wymordowania wszystkiego aby nic już nie żyło ?

Oraz to samo tyczy się roślinek. Np. wczorej odwiedziłem znów Nordmar i na przełęczy z Faring napadły mnie 2 włochate bizony i szabloząb . A przecież wszystko tu mordowałem.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Nie możesz wymordować całego świata, zawsze znajdzie się jakieś zwierzę na drodze w której byłeś, niekoniecznie te, które zabiłeś. Lub po prostu przyszły z innego miejsca - zwierzęta poruszają się po całym świecie.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Zwierzęta się respawnują co jakiś czas własnie po to, żeby świat nie był pusty.
 
Dołączył
25.1.2013
Posty
5
Zwierzęta się respawnują co jakiś czas własnie po to, żeby świat nie był pusty.

A ludzie takze ? :|
No kurde to przez to speirniczyłem sprawę. Mogłem na zwierzynie nabić expa i kupować prastarą wiedzę aby w konsekwencji mieć wszystkie umiejętności magiczne + wszystkie inne, a tak już nie dam rady .
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Z NPCtami tak nie ma...jaki to miałoby sens?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Mogłem na zwierzynie nabić expa i kupować prastarą wiedzę aby w konsekwencji mieć wszystkie umiejętności magiczne + wszystkie inne, a tak już nie dam rady
Wykonując dokładnie zadania w końcu osiągniesz tyle tych punktów nauki, że nie będziesz potrafił je wykorzystać. Nie tylko zabijać wszystkich dookoła.
A ludzie takze ? :|
Każdy NPC jest tylko jeden. I koniec. Jeśli kogoś przez "przypadek" zabiłeś to tylko kody.
 
Dołączył
25.1.2013
Posty
5
Podbilem Trelis. Pojawili się buntownicy. Zabiłem ich. Kilka dni później znow są .

Wykonałem wszystkie zadania nie licząc 2 bugów i anulowanych .Czyli na wszystkie zadania tylko 9 nie zrobiłem .
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Wszystkie czyli robiłeś też te w mieście zanim je podbiłeś?
Pojawili się buntownicy. Zabiłem ich. Kilka dni później znow są
Bo to są NPC obrońcy tzw. bronią miasta po odbiciu czyli zawsze będą, z oryginalnymi mieszkańcami miasta dzieje się inaczej, bo się nie odnawiają.
Wykonałem wszystkie zadania nie licząc 2 bugów i anulowanych .Czyli na wszystkie zadania tylko 9 nie zrobiłem .
I nadal ci mało? Ja po wykonaniu wszystkich zadań miałem 100 poziom i 1000 PN...
 
Dołączył
25.1.2013
Posty
5
Na alternatywnym bilansie nie da rady mieć po samych zadaniach 100 poziom .
Mam 86 .

A co do kodów na kolesi. Jeżeli koleś czegoś uczy po przywołaniu już nie da pobierać się u niego nauk .

///
Jak myślisz jak robiłem zadania, najpierw podbijałem miasta ? Wykonałem wszystkie questy i dopiero wziałem się za podbijanie na sam koniec .
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jak myślisz jak robiłem zadania, najpierw podbijałem miasta ? Wykonałem wszystkie questy i dopiero wziałem się za podbijanie na sam koniec .
Spotykałem się już z osobami, które pierw wybiły miasta bz wykonania zadań, a potem płakały czemu Gothic 3 nie daje zadań ;p.
Na alternatywnym bilansie nie da rady mieć po samych zadaniach 100 poziom .
Mam 86 .
Na QP4 da się. Tylko trza szukać. Wykonując zadania i tak prawdopodobnie zdążysz wyrżnąć całą zwierzynę, więc.
A co do kodów na kolesi. Jeżeli koleś czegoś uczy po przywołaniu już nie da pobierać się u niego nauk .
A to o tym już zapomniałem.

Tak więc. Ludzie się nie respawnują, zwierzęta tak.
 

Kelten

New Member
Dołączył
28.9.2009
Posty
26
Oj zły człowiek z ciebie Innos cię ukaże!Znajdź sobie jakieś zajęcie a nie katujesz tego goticzka.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Zamykam.
 
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości,
pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.


 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom