G3 Najnowszy Patch

Dejkos

New Member
Dołączył
25.6.2011
Posty
27
Zainstalowałem dziś najnowszego patcha i co spotyka mnie naprawde kilka małych ale ważnych problemów np rozdzielczosc mimo ze jest ustawiona na calosc widac ze wszytko jest zmniejszone. Kolejny blad to taki ze bezi nie czyta ksiag np histori czy np. juz czytalem ta ksiazke a np alchemie juz czyta normalnie wszystko slychac . Zna ktoś moze jakieś porady pnieważ patch wyszedl naprawde dobrze bo optymalizacja gry jest świetna
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Nie wiem czy dobrze Cię rozumiem ale w Liście Zmian widzimy:
+ Szerokość menu w grze zależna jest od proporcji rozdzielczości ekranu (można przełączyć parametrem GUI.AutoAspect z poziomu ge3.ini).
Może o to Ci chodzi?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Rozdzielczosci - usunac wszystkie stare ustawienia i dopiero uruchomic gre.
Poniewaz GUI teraz skaluje sie do rozdzielczosci a nie tak jak kiedys tylko rozciaga to moze czasami byc mniejsze.


Problemy z audio?
To trzeba zglosic na forum nordic games w temacie o patchu 1,75
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Wejdź do folderu z zainstalowana grą następnie folder "Ini". Uruchamiasz plik "ge3" i klikasz kombinacje klawiszy Ctrl+F i szukasz linijki z "GUI.AutoAspect" następnie zmieniasz "true" na "false". Nie wiem czy działa. NIE TESTOWAŁEM!!!!
 

sir_RobeN

Bossu Kokssu
VIP
Dołączył
17.5.2010
Posty
175
Musisz dokladnie powiedziec ktora ksiazka i gdzie ona jest.
Musisz tez napisac czy to czysta instalka gry czy jakas stara gdzie miales inne mody i potem aktualizowales.

Co do interfejsu - wersja 1.75 wprowadza skalowanie dla rozdzielczosci. W poprzednich wersjach interfejs byl rozciagany. Wazne by po instalacji najnowszej latki usinac najpier stara konfiguracje z dokumentow (z katalogu gdzie sa trzymane zapisy gry). Inaczej faktycznie niektore rzeczy w tym okno konsoli moga wygladac dziwnie.
 
Do góry Bottom