G3 Na X-box'a?

Status
Zamknięty.

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Witam wszystkich!

Wiem że ten temat może i jest troche dziwny, ale chce TYLKO znać Wasze zdanie na ten temat
wink.gif
. Otóż jak sądzicie czy G3 wyjdzie również w wersji konsolowej? (mianowicie na X-Box'a, bo PS2 go z pewnościa nie uciągnie, a do premiery PS3 jeszcze daleko
tongue.gif
)Osobiście wole konsole bo gry się tam nie tną (a jeżeli już bo w małym stopniu) w przeciwieństwie do PeCeta. Na pewno żeby sobie zagrać w G3 na kompie (max. detali) będzie trzeba wydać forune na krafike i takie tam pierdoły, a na konsole wydaje się raz kase i starcza ona na b.długo
biggrin.gif
(no i jeszcze przydał by się jakiś dobry telewizor, ale tylko dla zapalonych graczy, bo można sobie spokojnie pograć na telewizorze który masz w domu
tongue.gif
). Konsole mają dużo zalet i bardzo bym chciał aby G3 wyszedł w wersji na X-Box'a (bo mam zamiar sobie kupić
biggrin.gif
). Czekam na Waszą opinie
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif


Pozdro Wszystkim...
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Właściwie bardzo możliwe że Gothic (nie konicznie 3 ) wyjdzie nie na Xbox tylko jego nową wersje Xbox 360 na którym na pewno bedzie działał.Kiedyś czytałem w magazynie Play o tym że coraz więcej ludzi na zachodzie pyka na konsolach a kompy słóżą im do pracy więc naprawde jest to możliwe aby jakiś Gothic wyszedł w wersji konsolowej.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jak dla mnie Gothic 3 może wyjdzie na konsolki ale nie wpłynie na mnie to w takim stopniu, jak premiera na PC
smile.gif
Konsoli nie posiadam ale miałem PlayStation 1. Na kosoli gra mi się o niebo lepiej, niż na kompie ale jakoś już się przyzwyczaiłem. Co do Xboxa myślę, że wielu ludzi na świecie będzie zadowolonych z fakty, że mogą pograć na konsoli.
Gothic fajnie by się prezentował w wersji konsolowej
smile.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
A ja jestem przeciw. Dla mnie Gothic to gra na pecka i niech tak zostanie. Konsole mają już wystarczająco sporo świetnych gier, których na pecetach nie zobaczymy, wiec my tez możemy mieć coś czego będą nam zazdrościć konsolowcy ;]
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Obiło mi sie o uszy że produceńci nie zamierzają wydać Gothic 3 na żadną konsole.
Ale osobiście nie mam nic przeciwko. każdy ma własne gusta. A wydanie G3 na konsole poszeżyło by krąg odbiorców Gothica. W sumie popularność konsol jest coraz większa więc być może programiści zdecyduja się na wersje konsolową. Chociaż moim zdaniem nawet przy takiej opcji G3 ukaże sie najpierw na Pececie a dopiero puźniej na konsole. Plus dla nas
wink.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Nie.. Gothic 3 raczej nie wyjdzie na konsole.
Jeżeli miałoby tak być to już gdzieś powinno o tym pisać (chociażby jakaś mała wzmianka).
Osobiście wole PC od jakiejkolwiek konsoli, a Gothic 3 na X BOX'ie... jakoś nie moge sobie tego wyobrazić.


POZDRO "Khalid"
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
A ja sie z Sebkiem zgodze. Zbyt wiele gier (i to dobrych!!!) odebrani nam pecetowcom!!!. G3 powinien by tylko na PC!!! poza tym jesli by tak mialo byc to twórcy mogli by zrobic pierw wersje na konsole a potem konwersje na PC(bo tak łatwiej, i czesto tak sie robi) a wtedy lipa!!! Dostalibysmy gówno zamist wspanialej gry.
Podumuwując Gothic zawsze był na PC i niech tak na Boga zostanie!!!
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
Ja tam neiwiem ale sami przyznajcie ze gdyby wyszedl g3 na konsole to wyszło by to o wiele lepiej niz na pc a dlaczego? poprostu na konsolach gra niema wymagan sprzetowych i raczej niema prawa się ścinac a my musimy (przynajmniej niektorzy bo ja to raczej nie ) wydac kaske na sprzęt który byłby w stanie udźwignąć g3 tak wiec ten problem był by rozwiązany gdyby gra a nawet cala seria gothic wyszla na konsole.
 

Zhreddek

New Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
23
Nie wiem . Sterowanie na padzie do wygodnych by zapewne nie należałoby a tak pro forma nie wiem czy zwykłe x pudło udźwigneło by Gothica 3. No chyba że twórca tematu miał na myśli X360. Gothic jest grą PC ONLY ( mam taką nadzieje). Konsolowcy mają Final Fantasy ! ( wiem wiem 7 i 8 wyszła na kompa).
 

Michal 15

New Member
Dołączył
26.9.2005
Posty
26
Ja tam konsoli nie lubie
wink.gif
Ale przeciwko wyjsciu gry na xboxa nic nie mam. Ale watpie rzeby tak sie stalo i plakac z tego powodu nie zamierzam
biggrin.gif
. Komp osobisty jednak ma ten swoj niepowtarzalny urok.

Pozdro wszystkim fanom x-box'ow i playek
laugh.gif
 

ketrish

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
64
wg mnie konsolowska wersja gothica straci duzo klimatu bo wczesniejszych wersji nie bylo na konsole wiec nie mozna byl odczuc tego klimatu co w poprzednich (3) czesciach...wiec zaczynani przygody od ostatniej czesci na konsoli a przedwczesniejsze przejscie na pc'cie to nie to samo co przejscie calej sagi na 1 platformie
smile.gif
 

Jutu

New Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
5
Moim zdaniem Gothic 3 wyjdzie na konsole ale dopiero po jakimś czasie po wersji PCetowej. Dla mnie nie ma różnicy.

Moim zdaniem pisz dłuższe i bardziej finezyjne posty
smile.gif
- kacperex
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
A moim zdaniem
tongue.gif
konwersja Gothica 3 z PC na X-Boxa to tragiczny pomysł. Wyobraźcie sobie jakie to będzie skomplikowane np. walka z byle ścierwojadem na padzie???
blink.gif
blink.gif
blink.gif
Ja sobie tego nie wyobrażam.
 

Dark Knight

New Member
Dołączył
13.10.2005
Posty
20
Moim zdaniem taki hit za jaki już go uważam
smile.gif
powinien byc na każdej platformie ale zgadzam się też żeby dac w koncu coś tylko nam grającym na komputerze. Myśle że Gothic 3 nie wyjdzie na X Boxa bo by było z tym za dużo roboty. Może na inne platformy ??
 

BOND

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
96
mysle ze wielu ludzia sie spodoba to lecz nie mi:) ja wole zostac przy sarym sprawdzonym PC, jakos lepiej mi sie na nim gra i wogole jakis leprzy klimacik jest:)
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Raczej w to watpie ale takie cos jest mozliwe hmmm mnie to by nieobchodzilo czy jest na X-boxa bo mam kompa i na nim bede grał w Gothic'a3:D:D:D.Ciekawe tez jak by sie grało w Gothic'a3 na padzie raczej za malo przycisków moze zrobili by jakis specjalny pad na takie erpegi.
 

Milten1

Member
Dołączył
29.8.2005
Posty
66
Ja tam wiem i sądze że nie wyjdzie na żadną konsole Gothic3 bo ta gra jest za dobra jak na konsole. Chociaż zawsze są szanse(mało prawdopodobne) że wyjdzie na konsole jakąś np. X-box.

ale lepiej by było żeby Gothic 3 był tylko i wyłącznie na PeCeta więc moje zdane brzmi że nie wyjdzie na kosole:p:D

Pozdeo dal założyciela topicu:D
 

MAG89

New Member
Dołączył
11.11.2005
Posty
8
Rzekomo ma wyjść na konsole. Tylko po co?? pewnie dlatego, że nie wszystkich stać na tuning kompa albo na sam jego zakup.
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom