G1 Się Zawiesza

Status
Zamknięty.

kochil7

New Member
Dołączył
27.8.2008
Posty
5
Witam, mam problem z Gothickiem 1. Kiedy gram, zdarza mi się, że gra po prostu się zawiesza. Obraz staje, nic nie można zrobić. Żeby ją wyłączyć, muszę wejść w menedżera zadań i klawiaturą, bo mycha nie reaguje, zakończyć proces (gra znika z listy aplikacji). Zdarza się to w różnych momentach - czasem zaraz po starcie gry, czasem w ogóle.
Mój system to Vista.

Ktoś ma jakieś pomysły?
 

Kubax230

Member
Dołączył
27.4.2007
Posty
35
To problem Visty... =.= problem wałkowany 100 razy na 100 forach... ehh. Po co wam ta Vista? dla szpanu? 50% starszych gier ma z nią problemy..
 

kochil7

New Member
Dołączył
27.8.2008
Posty
5
Jest to laptop Asus F3Sg series.
Intel Core 2 Duo T5550 @1.83Ghz
2 GB ram
GeForce 9300M G

Kubax: Vista była od razu na lapku <_< Też bym wolał XP, ale już chyba do wszystkich nowych dają Viste
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Jak do tej pory mnie na Viscie dzialaly wszystkie strasze gry i cala saga Gothic i Diablo. Moze zainstaluj sterowniki najnowsze. A moze problem z nosnikiem?

@Kubax Jak to dla szpanu? przeciez nie ma czym xD
 

Kubax230

Member
Dołączył
27.4.2007
Posty
35
Hmm... własnie tak jest, niektorym dziala na viscie wszystko a niektorym nie. Mojemu koledze też nie działał Gothic na Viscie, zainstalowal XP i smiga.


@Najemnik Tak mi sie powiedziało xDD
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
hmmm jak przeinstalowujesz windowsa,to automatycznie masz dobrane podstawowe sterowniki,więc to nie ma różnicy musisz zainstalować sterowniki lub masz pirata
 

lordwik

New Member
Dołączył
14.9.2008
Posty
28
mnie też od czasu do czasu się zawiesi dlatego co chwila zapisuję grę i mi to nie pszeszkadza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom