G.up I Twitch

Status
Zamknięty.

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Zastanawiałem się nad czymś nowym dla naszego forum. Na g.upie działo się zawsze sporo, więc na brak ludzi twórczych i chcących zrobić coś ciekawego raczej nigdy nie można było narzekać. Pomysł jest dość prosty choć wymagający zaangażowania osób chętnych. Na pewno gro z was słyszało o portalu Twitch i livestreamach. Już chyba wiecie do czego zmierzam.
 
Moglibyśmy założyć stream g.up na Twitchu i streamować co jakiś czas Gothica 1, 2 albo którąkolwiek z gier związanych tematycznie z forum. Myślę, że grupka ludzi, którzy byliby gotowi się tego podjąć mogłaby współdzielić dane konta na twitchu, które jest za darmo i na zmianę coś organizować. Jedyne, czego potrzeba to ludzi z czasem, ochotą i mających dobre kompy i łącze internetowe (zwłaszcza chodzi o prędkośc uploadu). 
 
Co sądzicie?
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
pomysł jest ciekawy, dawniej mieliśmy sporo twórczych, ciekawe czy chętni się znajdą do realizcji pomysłu :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Pomysł brzmi świetnie i jeśli znaleźliby się chętni użytkownicy, to jestem jak najbardziej za.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Streamowanie to swoją drogą. Trzeba znaleźć dobry program do wychwytywania dźwięku oraz gry, a z tym to ja miałem problemy kiedyś tam.
Ale jak coś chcecie takiego zrobić to może się udać. Czy wyjdzie, nie wiem.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ty! i będziesz miał co hejtować ;)
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Userzy, którzy zaglądają na g.up a jak siądzie to może w ten sposób więcej ludzi się pojawi :) dobry polski stream o zacnych grach może sporo zmienić dla g.up.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Userów, którzy zaglądają na Gupa jest może 7. Wierz mi, tego trupa (Gup) już nikt i nic nie ożywi. Żadne streamy, żadne reklamy. Po prostu nikogu już Gothic nie obchodzi, bo nie ma nowych gier z tą marką a wszystko inne co wydają Piranie jest przeciętne. Można streamować cokolwiek i może jakimś cudem uda się nawet zdobyć rozgłos (100, 200 ludzi?), ale temu forum to nic nie pomoże. Ta cała administracja nie robi nic bo i nie ma co robić. 95% osób tutaj zagląda z nostalgii... reszta to abi. Zabawię się więc w Sitha i powiem... przyłącz się do nas, poddaj się potędze nic nierobienia. Razem staniemy się tylko silniejsi!
 
A na poważnie, to nikogo nie powstrzymam. Moja rada tylko jest taka, chcesz coś zrobić, zrób to sam. Z doświadczenia wiem, że wszelakie "projekty", które pojawiały się na tym forum często miały sporą grupę zwolenników, lecz gdy przychodziło co do czego ostawałeś ino ty. Pomysł może miałby sens jeszcze parę lat temu. Teraz to zupełnie inna śpiewka. 
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Gdybyś był obok bym ci teraz polał za dobre gadanie.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
No z bólem to przyznaje ale chop dobrze godo.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
No niestety, Boom godo prowde.
 
Mi też jest cholernie szkoda tego forum, no ale co zrobić. 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
kurde ale biadolicie,
cudów nie będzie i nie ma co na to liczyć, ale to dlatego też że ludziom nie chce się nawet tyłka ruszyć do czego kolwiek, a samo nic się nie zrobi, jedynie kurz się zbierze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom